انتشار لیست گروه های ضداسلامی در آمریکا

آناتولی , 10 ارديبهشت 1394 ساعت 12:34

شورای روابط اسلامی آمریکایی موسوم به CAIR لیست بلندبالایی از گروه‌هایی که در سراسر خاک آمریکا درحال پراکندن نفرت قومی و مذهبی علیه مسلمین هستند، منتشر کرده است.


به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از خبرگزاری آناتولی، شورای روابط اسلامی آمریکایی با لیست کردن ۳۹ شبکه، نشریه و وب‌سایت آمریکائی که درحال تبلیغات ضداسلامی در این کشور هستند، اعلام کرد: بسیاری از گروه‌های کوچک‌تر ضداسلام و مسلمانان در چارچوب این ۳۹ گروه فعالیت می‌کنند.
یکی از اصلی‌ترین گروه‌هایی که در لیست شورای روابط مسلمانان آمریکا درج شده نشریه افراطی و وابسته به صهیونیست‌ها با نام واشینگتن تایمز است. البته این نشریه زرد نباید با نشریه واشینگتن پست اشتباه گرفته شود. ستون‌ها و اخبار این روزنامه مملو از اخبار کذب و نادرست از مسلمانان در سراسر جهان به خصوص در خاورمیانه است.
یونایتد وست، دیگر گروه عضو شبکه اسلام‌هراسان آمریکا است که خواستار اتحاد همه کشورهای اروپائی و آمریکائی علیه اسلام است.
شبکه ضدشریعت ویرجینیا نیز یکی دیگر از گروه‌های ضداسلامی است که وظیفه خود را نابودی مساجد و احکام محلی شریعت اسلامی در ویرجینیا و کل آمریکا می‌داند.
اما شاید جالبترین گروه ضداسلامی در آمریکا شبکه مسلمانان مرتد است که با نام اتحاد مسلمین سابق فعالیت می‌کند و شعار خود را متحد کردن همه مسلمانانی می‌داند که از این دین بازگشته‌اند.
از دیگر گروه‌های عضو شبکه اسلام‌هراسی در آمریکا می‌توان به شورای خانواده آمریکا، گروه اطلس شراگ و مرکز آمریکائی عدالت و قانون اشاره کرد.


کد مطلب: 3529

آدرس مطلب: http://armageddon.ir/vdca.unek49nmo5k14.html

آرماگدون
  http://armageddon.ir