اسلام هراسی و ایران هراسی در دستور کار نظام سلطه است

ایرنا , 11 مرداد 1398 ساعت 12:46

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز در جهان علاوه بر اسلام هراسی، ایران هراسی در دستور کار دستگاه های تبلیغاتی نظام سلطه قرار گرفته است.


به گزارش «آرماگدون» ،حجت الاسلام و المسلمین «سعیدرضا عاملی» که برای ایراد چند سخنرانی در جمع نخبگان فرهنگی مقدونیه به این کشور سفر کرده است با رجبی رئیس و مفتی جامعه اسلامی این کشور دیدار و گفت و گو کرد.
عاملی در این دیدار اظهارداشت: مسلمانان در شرایط کنونی قربانی نگاه منفی به اسلام می شوند، این نگاه به اسلام جای تاسف دارد و امروز در جهان علاوه بر اسلام هراسی، ایران هراسی در دستور کار دستگاه های تبلیغاتی نظام سلطه قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره طرفدار صلح بوده است اما به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی مقابل دشمنان و متجاوزان با صلابت رفتار کرده و پاسخ زورگویان را محکم داده است.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در بخش دیگری از این دیدار آماری از پیشرفت های علمی و رشد نظام آموزش عالی در ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ارائه داد و گفت: ۹۰ هزار پزشک متخصص در ایران فعالیت می کنند و سالانه پنج هزار و ۵۰۰ پزشک در کشور تربیت می شوند.
همچنین رجبی رئیس العلمای مقدونیه در این دیدار گفت: من اخیرا در دیدار با یکی از مقامات رژیم اشغالگر قدس تاکید کردم هولوکاست که شما مدعی آن هستید هیچ ارتباطی به جهان اسلام ندارد و تاریخ گواه است که در تمام دوران تاریخ مسلمانان به یهودیان کمک کرده اند ولی شما هر روز مردم فلسطین را می کشید و به مسلمانان ظلم می کنید.


کد مطلب: 6789

آدرس مطلب: http://armageddon.ir/vdcb.wb0urhbz9iupr.html

آرماگدون
  http://armageddon.ir