تظاهرات مردم نیوزیلند در حمایت از مهاجران مسلمان

24 بهمن 1395 ساعت 15:18

حدود دویست نفر از مردم شهر «پالمرستون نورث» در حمایت از مهاجران مسلمان هفت کشور اسلامی که ویزای آن‌ها به‌خاطر فرمان ضدمهاجرتی ترامپ لغو شده است، دست به تظاهرات زدند.


به گزارش «آرماگدون» به نقل از پایگاه خبری «stuff»، تظاهرات‌کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی با پیام «خوش آمدید، نیوزیلند جای ترس و نفرت نیست»، اعتراض خود را علیه فرمان نژادپرستانه ترامپ اعلام کردند.
«برنت بارت»، عضو شورای حکومتی با سخنرانی در جمع تظاهرات‌کنندگان گفت:‌ امروز ما مردم نیوزیلند تاریخ خود را شناخته و از عدالت و حقوق بشر دفاع می‌کنیم.
وی با بیان اینکه نفرت شما را شکوهمند نمی‌کند، از مردم خواست پیام‌های خود را در اعتراض به فرمان ترامپ در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند.
«ذوالفقار بات»، رئیس انجمن مسلمانان منطقه «ماناواتا» در شهر «پالمرستون نورث» با ابراز قدردانی از حمایت مردم گفت: امیدوارم با حمایت مردم به سلامتی از این دوره سخت اسلام‌ستیزی ترامپ عبور کنیم.
«لورنا جانسون»، مسئول هماهنگی تظاهرات نیز گفت: اسلام‌هراسی و نفرت از مسلمانان در نیوزیلند تحت تأثیر اظهارات اسلام‌ستیزانه ترامپ افزایش یافته است اما بسیاری از مردم از مهاجران مسلمان استقبال کرده‌اند.


کد مطلب: 5389

آدرس مطلب: http://armageddon.ir/vdcg.79nrak9wypr4a.html

آرماگدون
  http://armageddon.ir