هند، اسلام‌ستیزترین کشور جهان + اينفوگرافیک

اخبار الیوم , 25 اسفند 1398 ساعت 10:11

مرکز رصد اسلام‌هراسی وابسته به دارالفتوای مصر در تحقیقی هند را اسلام‌ستیزترین کشور جهان در فوریه ۲۰۲۰ اعلام کرد.


به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از اخبار الیوم، این مرکز با رصد و تحلیل حوادث اسلام‌هراسانه در ماه گذشته میلادی (فوریه ۲۰۲۰)، ۲۳ حادثه در ۱۱ کشور از مناطق مختلف جهان از آمریکا تا استرالیا و کشورهای جنوب آسیا را ثبت کرده است.
۱۲ حادثه در کشورهای جنوب آسیا روی داده و به کشته شدن ۳۴ نفر و زخمی شدن ۲۰۰ تن انجامیده و ۱۱ حادثه مربوط به هند بوده است.
در اینفوگرافیک منتشرشده هند با ۱۱ حمله اسلام‌ستیزانه در صدر قرار دارد و در مرتبه دوم فرانسه با دو حمله در ماه فوریه ثبت شده است. آمریکا، آلمان، ایرلند، انگلیس، سوئیس، صربستان، کانادا، هلند و سریلانکا هر یک به طور مساوی با یک حمله در جایگاه بعدی قرار دارند.
این هجمه‌ها شامل ۱۷ حمله علیه مسلمانان(۷۳,۹ درصد)، سه حمله علیه مساجد(۱۳ درصد) و سه حمله علیه مهاجران(۱۳ درصد) بوده است و بیشترین حملات در قوانین و مقررات تبعیض‌آمیز و تبعیض میان کارکنان سیستم اداری (تبعیض قانونی و اداری) وجود دارد و ۹ مورد یعنی ۳۹.۱ درصد در این شیوه از اسلام‌ستیزی به ثبت رسیده است.
همچنین این اینفوگرافیک نشان می‌دهد که آزار روانی با ۲۶,۱ درصد(۹ مورد)، حمله فیزیکی و تروریستی هر یک با ۱۳ درصد(هر کدام سه مورد) و تخریب مساجد با ۸.۷ درصد(دو مورد) از نظر شیوه اسلام‌ستیزی در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.کد مطلب: 6917

آدرس مطلب: http://armageddon.ir/vdce.z8pbjh8of9bij.html

آرماگدون
  http://armageddon.ir