اتاوا ، میزبان نشست ملی اسلام هراسی در روز ۲۲ جولای

شبستان , 23 تير 1400 ساعت 11:40

دولت «اتاوا» با همکاری شورای ملی مسلمانان کانادا در روز ۲۲ جولای (پنج شنبه ۳۱تیر) میزبان نشست ملی اسلام هراسی خواهد بود.


به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از «thestar»،دولت «اتاوا» با همکاری شورای ملی مسلمانان کانادا در روز ۲۲ جولای (پنج شنبه ۳۱تیر) میزبان نشست ملی اسلام هراسی خواهد بود.
«بردیش چاگر»، رهبر فراکسیون حزب حاکم در پارلمان و وزیر بیزینس‌های کوچک و گردشگری دولت کانادا اعلام کرد که در این نشست گروه های مختلف از جمله رهبران سیاسی،دانشگاهیان و فعالان مدنی حضور خواهند داشت.
وی تاکید کرد که شرکت کنندگان در این نشست راهکاری را برای مقابله با نژادپرستی و تبعیض در کانادا ارائه می دهند.
«مصطفی فاروق» ،مدیر اجرایی شورای ملی مسلمانان کانادا نیز در این باره گفت: این نشست جایی است که ما در آن به معنای واقعی در مورد زمان بندی لازم برای مقابله با اسلام هراسی گفتگو خواهیم کرد و راهکاری در این زمینه ارائه خواهیم داد.
«فاطیما جکسون-بست»، محقق بهداشت و مدرس دانشگاه یورک تصریح کرد که در حال حاضر نیاز به اقدام برای مقابله با اسلام هراسی بیش از حرف زدن در این زمینه است.
فیصل کوتی ، وکیل دادگستری و استاد حقوق در دانشگاه یورک نیز گفت: اگرچه برگزاری نشست برای مقابله با اسلام هراسی لازم است اما کافی نیست چرا بحث در این زمینه زیاد بوده است ؛ آنچه ما اکنون نیاز داریم راهکاری عملی برای مبارزه با این پدیده است.


کد مطلب: 7089

آدرس مطلب: http://armageddon.ir/vdcf.cdeiw6dx1giaw.html

آرماگدون
  http://armageddon.ir