سیدعمار حکیم هم لباس رزم پوشید + عکس

24 خرداد 1393 ساعت 19:08

رییس مجلس اعلای اسلامی عراق با حضور در یکی از مراکز آموزش نظامی تحت نظارت نیروهای ارتش عراق آموزش تیراندازی و مقابله با تروریست‌های تکفیری را فراگرفت.


به گزارش «آرماگدون» ، سید عمار حکیم رییس مجلس اعلای اسلامی عراق به تبعیت از فتوی آیت الله العظمی سیستانی برای دفاع از عراق و مقابله با تروریست‌های تکفیری داعش لباس رزم به تن کرد و در یکی از مراکز ثبت نام داوطلبان پیوستن به ارتش عراق حضور یافت.
رییس مجلس اعلای اسلامی عراق با حضور در یکی از مراکز آموزش نظامی تحت نظارت نیروهای ارتش عراق آموزش تیراندازی و مقابله با تروریست‌های تکفیری را فراگرفت.
همچنین خبرهایی از تشکیل گردان نظامی مجلس اعلای اسلامی عراق منتشر شده و تصاویری از یونیفرم نظامی این گروه در رسانه های عراق منتشر شده است.
سید عمار حکیم در بیانیه‌ای از مردم خواست با درک خطراتی که عراق را تهدید می‌کند، به دعوت مرجعیت دینی در این کشور پاسخ مثبت بدهند.
رییس مجلس اعلای اسلامی عراق با اشاره به حوادث اخیر عراق اظهار کرد: عراق تبدیل به گورستان گروه تروریستی داعش و حامیان آن خواهد شد.
شیخ عبدالمهدی كربلائی نماینده آیت الله العظمی سیستانی در خطبه‌های نماز جمعه در حرم مطهر امام حسین(ع) در شهر كربلای معلی گفت هر كسی كه می‌تواند سلاح به دست گیرد و توان مقابله با ترویست‌ها را دارد، برای مقابله با تروریست ها داوطلب شود، زیرا دفاع از عراق وظیفه ملی است.
وی با اشاره به اینکه، مرجعیت شیعه از تلاش‌های نیروهای مسلح عراق در مقابله با گروه های تروریستی حمایت می كند، افزود: ایشان این گروه‌ها را به شجاعت و صبر و پایداری دعوت می‌كند زیرا دفاع از عراق، وظیفه ملی است و همه باید برای دفاع از عراق وارد عمل شوند.کد مطلب: 2752

آدرس مطلب: http://armageddon.ir/vdch.mnit23nqiftd2.html

آرماگدون
  http://armageddon.ir