بنیانگذار حزب «برگزیت» خواستار منع ورود مسلمانان به بریتانیا شد
بنیانگذار حزب «برگزیت» خواستار منع ورود مسلمانان به بریتانیا شد
درپی حمله‌ تروریستی اخیر در ناحیه لاندن‌بریج شهر لندن، بنیانگذار حزب برگزیت بریتانیا خواستار ممنوعیت ورود مسلمانان به این کشور و همچنین ممنوعیت ساخت مساجد شد.
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷
کد مطلب: 6860
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از scram news، کاترین‌ بلایکلاک(Catherine Blaiklock)، بنیانگذار ‌حزب‌ برگزیت در پستی توئیتری نوشت: ما باید برای مقابله با تروریسم، مهاجرت از همه کشو‌رهای‌اسلامی را ممنوع کنیم.
وی علاوه بر این اظهار‌ نظر، پیشنهاد کرد که مجازات‌ اعدام برای جرائم تروریستی در‌نظر گرفته شود و همچنین سیاست‌ اخراج درباره ‌این افراد مد نظر قرار گیرد.
روز شنبه این هفته در یک حادثه تروریستی فردی افراط‌گرا به عابرین در ناحیه لاندن‌بریج با چاقو حمله کرد و دو نفر را کشت. داعش مسئولیت این حمله را که در آن مهاجم به دست نیروهای پلیس کشته شد، برعهده گرفت.
این پیام‌های توئیتری اولین مورد از اظهارات نژادپرستانه بلایکلاک نیست. وی که بعد از مدتی حضور در حزب برگزیت از آن خارج شد، در کنار «نایجل‌ فاراژ» رهبر حزب راست افراطی یوکیپ (UKIP) به دلیل اظهارات نژادپرستانه خود معروف است.
در سال‌های اخیر و به خصوص پس از همه‌پرسی برگزیت، اظهارنظر‌های اسلام‌ستیزانه از سوی احزاب راستگرا و افراطی در بریتانیا افزایش یافته است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : scramnews.com