یک خانواده نروژی به اسلام گرویدند+عکس
داخلی صفحه آخر خبر
۱
پس از شنیدن نوای دلنشین قرآن در ترکیه
یک خانواده نروژی به اسلام گرویدند+عکس
تمامی اعضای یک خانواده نروژی که برای مسافرت به شهری در ترکیه مسافرت کرده بودند پس از شنیدن تلاوت قرآن و برخورد خوب مسلمانان در مسجد جامع این شهر مسلمان شدند.
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۴:۰۰
کد مطلب: 1739
به گزارش «آرماگدون» ، تمامی اعضای یک خانواده نروژی که برای سفر به ترکیه رفته بودند پس از شنیدن تلاوت قرآن و برخورد خوب مسلمانان در مسجد جامع یکی از شهرهای این کشور مسلمانان شدند.
این خانواده برای مسافرت در ایام تعطیلات به شهر مارماریس ترکیه مسافرت کرده بودند که در دیدار از مسجد جامع این شهر و شنیدن تلاوت بیست دقیقه ای قرآن در این مسجد تحت تاثیر صدای دلنشین قرآن قرار گرفته و از برخورد خوب مسلمانان با آنها به اسلام روی آوردند.
زمانی که تلاوت قرآن به اتمام رسید تمامی اعضای این خانواده نروژی در حالی که گریه می کردند از قاری قرآن درخواست کردند که اطلاعات بیشتری در مورد اسلام داده و آنان را مسلمان کند.
لیندا نایمن و فروده سیگوارستن به همراه سه فرزند کودک خود همگی مسلمان شدند. این خبر در چند روز گذشته بازتاب زیادی در رسانه های نروژ داشته است.
لیندا نایمن، با بیان خاطرات خود در این زمینه می گوید: ما به مسجد رفتیم و به مدت بیست دقیقه به تلاوت قرآن گوش کردیم، آن زمان بود که قطرات اشک از چشمان ما جاری شد و از برخورد خوب مسلمانان با من و خانواده ام تصمیم گرفتم به اسلام روی آورم.
وی افزود: زمانی که به قرآن گوش می کردم احساس سبکی داشته و واقعا احساس آزادی می کردم. واقعا خوشحال هستم که اسلام را به عنوان دین خود انتخاب کردم و خانواده هم از روی آزادی این انتخاب را کرده اند.
گفتنی است که این فرد در صفحه رسمی اش در فیس بوک اعلام کرده است که از این پس خود و خانواده اش به تبلیغ اسلام در نروژ و هرکجا که سر کنند می پرداز.
Share/Save/Bookmark
مرجع : انقلاب نیوز
 


۱۳۹۳-۰۷-۲۶ ۱۶:۰۹:۱۴
امیدواریم که منظور از اسلام، داعش نباشه