اسلام هراسی علیه دانشجویان مسلمان پس از دیدار با معاون حزب دموکرات مسیحی آلمان
اسلام هراسی علیه دانشجویان مسلمان پس از دیدار با معاون حزب دموکرات مسیحی آلمان
دانشجویان آلمانی پس از دیدار با «نوربرت روتگن» ، معاون حزب دموکرات مسیحی «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان ، با اسلام هراسی مواجه شدند.
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب: 7031
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « msn»، دانشجویان آلمانی پس از دیدار با «نوربرت روتگن» ، معاون حزب دموکرات مسیحی «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان ، با اسلام هراسی مواجه شدند.
نادا کنانی و بورسیه های همکارش برای ملاقات آنلاین ۷ فوریه خود با روتگن به خوبی آماده شده بودند. دانشجویان دانشگاه در گروه های کوچک روی موضوعات مختلف کار کرده بودند که از آن جمله می توان به سیاست محیط زیست ، حزب دموکرات مسیحی پس از دوران مرکل و مدیریت بیماری همه گیر ویروس کرونا اشاره کرد.
دانشجویان مسلمان آماده سوالات بسیار زیادی بودند اما سازمان بورس تحصیلی آلمان برای دانشجویان و محققان مسلمان به هیچ وجه خود را برای سیل خصومت ، نفرت و تحریک آنلاین آماده نکرده بود.
راتگن تصویری از نشست آنلاین را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود که ۲۵ جوان را نشان می دهد که برخی از آنها روسری به سر دارند.
نادا کنانی ، سازمان دهنده ۲۲ ساله این نشست در این باره گفت: وقتی هجمه ها شروع شد ما می دانستیم که دیگر متوقف نخواهد شد.
وی افزود: نظرات بیشتر و بیشتر می آمد و بسیاری از آنها پر از نفرت بودند. مواردی از این دست در گروه های راست افراطی مشترک است ؛ آنها در آنجا اقدام به هماهنگی می کنند و سپس هجمه های خود را آغاز می کنند.
پس از این اقدامات اسلام هراسانه کنانی و دیگر دانشجویان از روتگن خواستند نام شرکت کنندگان را پنهان کند. وی سپس هر پستی را که اجازه شناسایی دانش آموزان را می داد حذف کرد.
وی در این باره نوشت: باور كردنی نیست كه این نفرت ها به دلیل اعتقادات نسبت به جوانان ابراز می شود .من بحث ما را بسیار مثمر ثمر دیدم و چنین تبادلاتی را به همه توصیه می کنم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان