تاکید مسلمانان بریتانیا بر تحقیق درباره اسلام هراسی در درون حزب توری
تاکید مسلمانان بریتانیا بر تحقیق درباره اسلام هراسی در درون حزب توری
سازمان غیر دولتی «توسعه و مشارکت مسلمانان» به طور رسمی از «کمیته برابری و حقوق بشر» درخواست کرده است تا اسلام هراسی در درون حزب محافظه کار را مورد تحقیق و بررسی قرار دهد.
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب: 6880
به گزارش «آرماگدون» به نقل از « wsws»،سازمان غیر دولتی «توسعه و مشارکت مسلمانان» -بزرگ ترین گروه در بریتانیا- به طور رسمی از «کمیته برابری و حقوق بشر» درخواست کرده است تا اسلام هراسی در درون حزب محافظه کار را مورد تحقیق و بررسی قرار دهد.
این گروه گزارشی را منتشر کرد که در آن به بیش از ۱۲۰ رویداد اسلام هراسانه در پنج سال گذشته از سوی بیش از ۶۰ عضو محافظه کار در پارلمان به ثبت رسیده است.
گزارش فوق به دنبال یک سری از شکایت های رسمی از سوی برخی از گروه ها از جمله شورای اسلامی بریتانیا درباره اسلام هراسی در حزب توری که به پاسخ منفعلانه از سوی رسانه ها مواجه شد،منتشر شده است.
این اقدامات کاملا مغایر با کمپین دروغین گروه های راست گرا،توری ها،رسانه های تحت تسلط شرکت ها و بی بی سی است که از سوی آمریکا،رژیم صهیونیستی،ارتش بریتانیا و گروه های اطلاعاتی علیه «جرمی کوربین»،رهبر حزب کارگر و چپ گرایان اداره می شوند.
«بوریس جانسون»،نخست وزیر بریتانیا رهبری حملات نژادپرستانه به مسلمانان را در دست دارد.
«بورس جانسون»،چندی پیش و قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور زنان مسلمان دارای پوشیه را با صندوق های پستی و سارقان بانک مقایسه کرد.
حالا با پیروزی جانسون و حزب محافظه کار در بریتانیا دغدغه گروه های اسلامی نسبت به مسئله اسلام هراسی و گسترش آن در انگلیس به شدت افزایش پیدا کرده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان