تبلیغات انتخاباتی حزب حامی مسلمانان برای جلوگیری از اسلام هراسی در سوئد
تبلیغات انتخاباتی حزب حامی مسلمانان برای جلوگیری از اسلام هراسی در سوئد
حزب نیانس حامی مسلمانان سوئد ویدیوی تبلیغاتی خود را برای انتخابات ۲۰۲۲ با عنوان «سوئد را از تبدیل شدن به فرانسه دیگر نجات دهید» منتشر کرد.
جمعه ۱۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱
کد مطلب: 7042
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « yenisafak»، حزب نیانس مسلمان دوست سوئد (Partiet Nyans) ویدیوی تبلیغاتی خود را برای انتخابات ۲۰۲۲ با عنوان «سوئد را از تبدیل شدن به فرانسه دیگر نجات دهید» منتشر کرد.
این ویدئوی تبلیغانی به منظور جلب توجه مردم به افزایش اسلام هراسی در این کشور اسکاندیناوی از سوی حزبی که نماینده مسلمانان و اقلیت هاست،منتشرشد.
حزب نیانس امیدوار است که کمپین تبلیغات انتخاباتی آن آگاهی در مورد چالش های اساسی مسلمانان در سوئد را افزایش دهد زیرا این کشور با روند شیوع اسلام هراسی و محبوبیت روزافزون سیاست های جناح راست دست به گریبان است.
«میكائیل یوكسل»،رئیس حزب نیانس با اشاره به قوانین شایع ضد مسلمانان كه توسط دولت امانوئل مكرون ،رئیس جمهوری فرانسه اداره می شود،گفت: هدف ما جلب حمایت مسلمانان عمدتاً در غرب است ، اما همچنین با پیام جهانی خود علیه اسلام هراسی ، افراد خارج از کشور را نیز هدف قرار می دهیم.
وی افزود: هدف ما جلوگیری از تبدیل سوئد به فرانسه دیگر است.
از طریق جمع آوری کمک های مالی این حزب امیدوار است که بتواند ۳ میلیون کرون (۳۶۰ هزار دلار آمریکا) را برای تأمین بودجه مبارزات انتخاباتی خود جمع کند.
یوكسل در این باره گفت: اگر فقط حدود ۳۰۰۰ نفر هر كدام حدود ۱۰۰ دلار كمک كنند ، پس ما به راحتی ۳۶۰،۰۰۰ دلار را جمع آوری می کنیم و به هدف خود خواهیم رسید.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان