تولید مجموعه فلش کارت  "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی
تولید مجموعه فلش کارت "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی
 
فلش کارت "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین ارائه راهکار مناسب جهت مقابله با اسلام ستیزی و اسلام هراسی اقدام به تولید مجموعه فلش کارت "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با بهره گیری فرمایشات مقام معظم رهبری با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی نموده است.
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۱۳
کد مطلب: 1192
اسلام ستیزی و اسلام هراسی و معرفی دین اسلام به عنوان افراط گرایی، امروزه به عنوان مشکل اصلی جهان ، حضوری جدی و تاثیرگذار در جوامع غربی و حتی رسانه های موثر بر افکار عمومی جهانی پیدا کرده است.
در همین راستا معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین ارائه راهکار مناسب جهت مقابله با اسلام ستیزی و اسلام هراسی اقدام به تولید مجموعه فلش کارت "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با بهره گیری فرمایشات مقام معظم رهبری با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی نموده است.
در خصوص این مجموعه باید ذکر شود که انتخاب مطالب از بین بیش از ۴۰۰ فیش شامل بیانات ، پیامها ، نامه ها و ... معظم له صورت گرفته و در تمامی کارتها زمان و عنوان مربوطه ذکر شده است که این کار در نوع خود حائز اهمیت می باشد. همچنین مجموعه ای از سوالات به صورت تستی از محتوای این بسته تهیه شده است تا امکان برگزاری مسابقات برای کانونها و مراکز فرهنگی از این مجموعه میسر گردد.

قیمت این مجموعه ۲۵۰۰ تومان می باشد که به موسسات ، کانونهای فرهنگی ادارات دولتی ، مدارس و ... با تخفیف ارائه خواهد شد. علاقه مندان جهت هماهنگی و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۳۹۷۶۳۹۰۹۲ تماس حاصل نموده و یا از طریق نمابر ۷۷۶۳۹۰۹۲ و یا پست الکترونیک info[@]Armageddon.ir درخواست خود را ارسال فرمایند.
Share/Save/Bookmark