ابتکار مسلمانان ژاپن برای ساخت مسجد در شیزوئوکا + فیلم
داخلی صفحه آخر خبر
ابتکار مسلمانان ژاپن برای ساخت مسجد در شیزوئوکا + فیلم
انجمن مسلمانان شیزوئوکای ژاپن، با هدف جمع‌آوری کمک‌های مالی برای ساخت مسجد در استان شیزوئوکا، دست به ابتکاری جالب زده است.
يکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب: 4208
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری «Anime News Network»، استان شیزوئوکا که برای برطرف کردن نیاز‌های معنوی مسلمانان این منطقه نیازمند یک مسجد جدید است، برای جمع‌آوری هزینه این مسجد اقدام به ساخت یک انیمه(انیمیشن) کرد.
این انیمه که در سایت یوتیوب منتشر شده است، افراد را ترغیب به سرمایه‌گذاری برای ساخت این مسجد می‌کند.
این ویدئو با عنوان «غزه در حال تغییر جهان» منتشر شده است و عنوان می‌کند که بی‌عدالتی در جهان هرگز پایان نمی‌یابد مگر اینکه با یکدیگر متحد شویم و جامعه خود را خشت به خشت بسازیم. کمک کنید تا یک خشت در شیزوئوکا بنا کنیم.کمک کنید تا آموزه‌های درست اسلام را منتشر کنیم. کمک شما بنیان اسلام در ژاپن را خواهد ساخت.
همچنین تصاویری از مسلمانانی که در جنگ داشته‌ها و عزیزان خود را از دست داده‌اند نشان می‌دهد و پیام آن این است که کمک کنیم که بی‌عدالتی علیه مسلمانان پایان یابد.
این مسجد که در شهر شیزوئوکا ساخته خواهد شد، دارای یک مدرسه اسلامی، کتابخانه چند رسانه‌ای، محل بازی کودکان، نمازخانه، فروشگاه‌ها، آشپزخانه و محل اقامت است.
پروژه ساخت این مسجد در سال ۲۰۱۰ شروع شده و در صورت ساخت، سومین مسجد استان شیزوئوکا خواهد بود و دو مسجد دیگر در شهرهای هاماماتسو و فوجی واقع هستند.
استان شیزوئوکا همچنین یکی از بزرگترین آرامگاه‌های مسلمانان ژاپن را در خود دارد.
این انیمه همچنین تصاویری از مسلمانانی که در جنگ داشته‌ها و عزیزان خود را از دست داده‌اند نشان می‌دهد و پیام آن این است که کمک کنیم که بی‌عدالتی علیه مسلمانان پایان یابد.
انیمه در واقع کوتاه شده واژه انگلیسی انیمیشن «Animation» (پویانمایی) است که به سبک خاصی از پویانمایی که خاستگاه آن ژاپن است اطلاق می‌شود.

دانلود فیلم
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا