تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اعدام شیخ نمر را محکوم کرد
تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اعدام شیخ نمر را محکوم کرد
در محکومیت اعدام آیت الله شیخ نمر باقر النمر تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادرکرد.
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۷
کد مطلب: 4138
در حاشيه پنجمين هم انديشي بررسي راههاي نفوذ دشمن در تشكلهاي شاخص بيانيه تشكلهاي شاخص جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي در محكوميت اعدام آيت الله نمرباقر النمر منتشر گرديد. متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در محکومیت اعدام آیت الله شیخ نمر باقر النمر

به شهادت رساندن شیخ نمر باقر النمر، روحانیِ مظلوم و آزادی خواه که بر اساس مسئولیت دینی، صدای خود را علیه ظلم سعودی بلند کرده بود، از سویی بیانگر اوج قساوت و حماقت نزد تازه به دوران رسیده های آل سعود است و از سوی دیگر نشان از پروژه ای خطرناک برای توطئه جدید در جهان اسلام دارد.

بی تردید این اقدام جنون آمیز، پایه های سست آل سعود را ویران خواهد کرد و آنها که به دنبال سرپوش گذاشتن بر شکست های پی در پی خود در منطقه به ویژه در سوریه و یمن هستند بدانند که دیگر عمر حکمرانی شان به سر آمده و به شهادت رساندن شیخ نمر و جاری شدن خونِ مظلوم، حلقوم مسببانش را به زودی خواهد گرفت.

یقین داریم که عربستان سعودی که این روزها در بدترین شرایط سیاسی در عرصه منطقه ای و بین المللی قرار دارد، این اقدام حماقت آمیز را با چراغ سبز اربابان آمریکایی و صهیونیستی خود انجام داده و پیوند شوم عربی غربی عبری به دنبال فتنه ای جدید در جهان اسلام است تا جمهوری اسلامی را وارد جنگهای حاشیه ای کند و در خدمت رسانی جدید به رژیم صهیونیستی، مساله فلسطین را به انزوا بکشد و به زعم خود محور مقاومت را نیز به باتلاقی که در آن گرفتار آمده نزدیک کند.

در همین راستا لازم است تا فرزندان انقلابی در سراسر جهان، ضمن ادامه اعتراضات فراگیر به جنایت عربستان، از هرگونه اقدامی که بهانه به دست سعودی های خبیث بدهد خودداری کنند اما از کشورهای اسلامی به ویژه دولت جمهوری اسلامی ایران انتظار می رود که با بهره مندی از دیپلماسی فعال، مطالبات میلیون ها آزادی خواه در سراسر جهان را به جد پیگیری کنند و هرگونه فرصت برای مانورهای تبلیغاتی و مظلوم نمایی از طرف سعودی ها را سلب نمایند.

همان طور که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: «خون به ناحق ریخته این شهید مظلوم به سرعت اثر خواهد کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت» و ما نابودی این خاندان بی مایه و رهایی حرمین شریفین را در روزهای پیش رو انتظار می کشیم.

تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
Share/Save/Bookmark