بسیج مردم عراق برای جنگ با داعش/استانداران : شهروندان به کمک ارتش می آیند
استانهای مختلف عراق دفاتر جذب نیروهای مردمی برای جنگ با داعش را به روی هزاران داوطلب باز کردند که تا کنون هزاران نفر از شهروندان آمادگی خود را برای جنگ با داعش مورد تاکید قرار داده اند.
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۵۰
کد مطلب: 2744
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل ازالغدپرس، استانهای عراق از جمله کربلای معلی و نجف اشرف حمایت خود را از دولت و نیروهای مسلح عراق در جنگ با تروریستها و آمادگی برای مشارکت در نبرد با آنها اعلام کردند.
استانهای عراق از باز شدن باب ثبت نام داوطلبان برای جنگ با تروریستهای داعش خبر دادند.
دولتهای محلی در استانهای مختلف عراق همچنین درباره شایعات دروغ و خدشه وارد کردن به ارتش هشدار داده و بر بازخواست متخلفان تاکید کردند.
استانداران برخی ازاستانهای عراق در بیانیه ای که عقیل الطریحی استاندار کربلای معلی در کنفرانس مطبوعاتی مشترک در هتل روتانا با حضور استانداران بابل، نجف اشرف، المثنی، واسط، دیالی، القادسیه قرائت کرد استانداران عراق در کربلا جمع شدند تا اوضاع امنیتی کشور و درخواست نخست وزیر برای بسیج مردمی به منظور جنگ با تروریسم را بررسی کنند.
وی افزود تمام استانها از موضع عشایر عراق در حمایت از نیروهای مسلح در جنگ با تروریسم تمجید کرده اند.
الطریحی گفت استانهای عراق آمادگی کامل خود را برای مقابله با باندهای تروریسم و دفاع از سرزمین عراق ومقدسات آن اعلام می کنند.
وی افزود استانهای عراق از روز چهارشنبه باب پذیرش داوطلبان برای جنگ با تروریستها را در حمایت از نیروهای مسلح باز کرده و هزاران داوطلب را در مراکز دولتی پذیرفتند.
استانداران عراق با تاکید بر تقویت روحیه معنوی ارتش و نیروهای مسلح و هشدار درباره شایعه پراکنی از سیاستمداران خواستند اختلافات خود را کنار گذاشته و موضع ملی واحدی در مقابل خطری که همه عراقیها را تهدید می کند، اتخاذ کرده و منافع ملی را بر منافع حزبی جناحی ترجیح دهند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : مهر