راه اندازی شبکه ضد اسلام هراسی در ایتالیا
راه اندازی شبکه ضد اسلام هراسی در ایتالیا
اتحادیه جوامع و سازمانهای اسلامی در ایتالیا برای ایجاد یک شبکه ضد اسلام هراسی با هدف مقابله با احساسات ضد مسلمانان در این کشور ، صندوق سرمایه گذاری گسترده ای را راه اندازی کرده است.
پنجشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹
کد مطلب: 7083
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « arabnews»، اتحادیه جوامع و سازمانهای اسلامی در ایتالیا برای ایجاد یک شبکه ضد اسلام هراسی با هدف مقابله با احساسات ضد مسلمانان در این کشور ، صندوق سرمایه گذاری گسترده ای را راه اندازی کرده است.
این شبکه گزارش های اسلام هراسی را از طریق یک پورتال آنلاین و به کمک متخصصان در این زمینه جمع آوری خواهد کرد.
همچنین فعالیت های ارتباطی از سوی این شبکه راه اندازی شده است که برنامه های آموزش علیه اسلام هراسی در ایتالیا را توسعه می دهد.
بر اساس تحقیقات انجام شده از سوی اتحادیه جوامع و سازمانهای اسلامی در ایتالیا ۶۵ درصد مسلمانان این کشور می گویند که از خشونت ، تعصب یا تبعیض رنج برده اند.
همین تحقیقات نشان می دهد که زنان بیشترین قربانیان اقدامات اسلام هراسانه و متعصبانه در ایتالیا هستند و بسیاری از زنان محجبه اغلب هدف پرخاشگری کلامی و سخنان ناشی از نفرت قرار می گیرند و در درسترسی به بازار کار مشکلاتی را تجربه می کنند.
بر اساس گزارش های دریافت شده سرمایه گذاری گسترده برای راه اندازی این شبکه ضد اسلام هراسی تا پایان ماه جولای ادامه خواهد داشت.
نادیا بوذکری ، معاون رئیس اتحادیه جوامع و سازمانهای اسلامی در ایتالیا در بیانیه ای گفت: این شبکه ضد اسلام هراسی قصد دارد تا صدای قربانیان اقدامات اسلام هراسانه را به گوش مسئولان برساند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان