رد پای شیطان در کشتار مسلمانان نیوزیلند +عکس
رد پای شیطان در کشتار مسلمانان نیوزیلند +عکس
ظاهراً سلطه شیطانی بر رسانه‌های معروف دنیا چنان احاطه دارد که حتی در پوشش خبر این جنایت عیان تروریستی، عمدتاً از به کارگیری واژه‌هایی چون «تروریسم» و «جنایت» هم ممانعت کردند.
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷
کد مطلب: 6670
به گزارش «آرماگدون» ، کشتار بی‌رحمانه مسلمانان مظلوم در دو مسجد کرایست‌چرچ نیوزیلند در روز جمعه (۲۴ اسفند)، توسط یک نژادپرست ضداسلامی به نام «برنتون تارانت»، آن هم در حالی که صحنه جنایت به سبک بازی‌های رایانه‌ای از لایو اینستاگرام این تروریست جنایتکار پخش می‌شد، جهان اسلام را در حیرت و ماتم توأمان فرو برده است. ۴۹ نفر از نمازگزاران این مسجد با رگبار بی امان این فرد به شهادت رسیدند و ده‌ها نفر دیگر هم مجروح شدند که حال چندین نفر از آن‌ها وخیم گزارش شده است.
برنتون تارانت، عامل کشتار مسلمانان در کرایست چرچ نیوزیلند
برنتون تارانت، عامل کشتار مسلمانان در کرایست چرچ نیوزیلند

اما انتشار اولین عکس از این قاتل تروریست در دادگاهی در نیوزیلند، حاوی یک نکته بسیار کلیدی و مهم بود. این فرد که پیش از انجام این جنایت (با مسلسلی که روی جای جای آن نام قاتلین مسلمانان در ادوار تاریخی مختلف نقش بسته بود) یک مانیفست ۸۰ صفحه‌ای درباره عقاید نژادپرستانه و ضداسلامی خود در اینترنت به اشتراک گذاشته بود، در دادگاه و مقابل دوربین‌های خبری، با دست علامتی نشان داد. اما این علامت چیست؟
این علامت، یکی از معروف‌ترین نمادهای شیطان‌پرستان در غرب و همان «۶۶۶» معروف (عدد شیطان در باب مکاشفات یوحنا در عهد جدید) است بارها نشان دادن این علامت (در کنار علامت معروف دیگر، یعنی علامت «شاخ شیطان») توسط سلبریتی‌های دنیای سیاست، سینما و موسیقی در غرب در ویدئوها و تصاویر بی شمار ثبت شده است.

وقتی قاتل ده‌ها مسلمان نمازگزار در خانه خدا، در دادگاه و مقابل لنز ده‌ها دوربین خبری، این‌چنین پیوند خود را با «شیطان» به رخ می‌کشد، بار دیگر این حقیقت بزرگ (که متأسفانه در عصر سلطه پوزیتیویسم و دیدگاه‌های به اصطلاح «مدرن» حتی در ذهن بخشی از مسلمین هم کمرنگ شده) تجلی می‌یابد که پشت همه ی اسلام ستیزی‌ها و مسلمان‌کشی‌ها کسی جز «شیطان» نیست، چرا در نهایت، صحنه‌ی عالم جز صحنه نبرد اهل ایمان و ایادی شیطان نیست.
پیوند محافل دست راستی نژادپرست در آمریکا و اروپا که خواهان احیای سلطه‌ی نژاد سفید انگلوساکسون بر جهان هستند، با شیطان و اجرای مناسک شیطانی در محافل درونی آن‌ها، امری چندان پوشیده نیست. در آگوست ۲۰۱۷، وقتی بر سر راهپیمایی‌ها و تجمعات نژادپرستان در شارلوتزویل ایالات متحده، جنجال‌های بسیاری برپا شد، «راسل مور»، محقق برجسته‌ی الاهیات مسیحی در مقاله‌ای در روزنامه «واشینگتن پست» نوشت:
"‌برتری‌طلبی برای نژاد سفید، همان شیطان‌پرستی است. بدتر از آن اینکه، آن‌ها شیطان را می‌پرستند، ولی دم از خدا می‌زنند." [۱]
در سال ۲۰۱۸، «شارلوت لائوز»، دختری که خانواده او از ده‌ها قبل محور تحرکات نژادپرستانه در شهر فرمونت ویرجینیای غربی بودند، کتابی به شدت افشاگرانه درباره خاندان خود و جنبش‌های نژادپرست سفید منتشر کرد. در این کتاب با عنوان «شیطان در زیرزمین: برتری‌طلبی نژادسفید، مناسک شیطانی و خانواده من»، پرده از رواج آئین‌های پرستش شیطان در بین اعضای این جنبش برداشت.
و ظاهراً این سلطه شیطانی بر رسانه‌های معروف دنیا چنان احاطه دارد که حتی در پوشش خبر این جنایت عیان تروریستی، عمدتاً از به کارگیری واژه‌هایی چون «تروریسم» و «جنایت» هم پرهیز کردند.

[۱] https://www.christiantoday.com/article/white-supremacy-angers-jesus-says-russell-moore-calls-it-terrorism-satanism-and-devil-worship/۱۱۱۸۹۹.htm
Share/Save/Bookmark
مرجع : مشرق