توصیه های انجمن وکلای مسلمان کانادا برای مقابله با اسلام هراسی
توصیه های انجمن وکلای مسلمان کانادا برای مقابله با اسلام هراسی
انجمن وکلای مسلمان کانادا توصیه هایی را برای راه های مقابله با اسلام هراسی به دستگاه قضایی ارائه کرد.
يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب: 7101
به گزارش «آرماگدون» به نقل از «canadianlawyermag»، انجمن وکلای مسلمان کانادا (CMLA) توصیه کرده است که شورای قضایی کانادا آموزش های خاص در مورد اسلام هراسی و برنامه های درسی ضد تبعیض نژادی را در برنامه های خود بگنجاند تا همه قضات در آن شرکت کنند.
این انجمن سندی را با توصیه هایی در مورد چگونگی کمک به از بین بردن اسلام هراسی خطاب به باردیش چگر ، وزیر امور جوانان در پاسخ به درخواست ارائه سیاست های گروه های اجتماعی به منظور برگزاری اجلاس ملی اسلام هراسی در ۲۲ جولای ، منتشر کرد.
انجمن وکلای مسلمان کانادا درخواست کرد تا از قانونی که به موجب آن قضات منصوب شده اند برای گذاشتن های آموزش های مداوم را در زمینه های اجتماعی از جمله نژادپرستی و تبعیض سیستماتیک ،استفاده شود.
این انجمن با توجه به انتصاب قضات و داوران اداری از دولت های ایالتی خواست تا تصمیمات کمیته مشورتی انتصابات قضایی انتاریو را برای تشویق روند تنوع که در سال ۲۰۱۷ توسعه یافته است ، اتخاذ کنند.
در بیانیه منتشر شده از سوی انجمن وکلای مسلمان آمده است که علت این تصمیم این است که انتصابات در راستای خدمت به همه جوامع صرفنظر از گرایش های قومی،مذهبی و غیره باشد.
انجمن وکلای مسلمان سپس به سرویس های اطلاعاتی ، پلیس و دادستانی توصیه کرد که استخدام ، آموزش و جمع آوری داده های خود را بر مبنای کنار گذاشتن منابع بیشتر برای تهدیدهای امنیت عمومی ناشی از قدرت برتری طلبان سفیدپوست انجام دهند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان