اعتراض به اسلام‌هراسی «ترامپ» در مسجد «دارالقرآن» آمریکا
اعتراض به اسلام‌هراسی «ترامپ» در مسجد «دارالقرآن» آمریکا
مسلمانان در «لانگ‌آیلند» آمریکا در مسجد «دارالقرآن» جمع شدند تا اعتراض خود نسبت به اقدامات اسلام‌هراسانه رئیس‌جمهوری این کشور را نشان دهند.
شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰
کد مطلب: 6889
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از «newsday»، مسلمانان «لانگ آیلند» آمریکا دست به انجام یک حرکت اعتراضی علیه اسلام هراسی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری این کشور در مسجد «داراقرآن» زدند.
این تظاهرات در اعتراض به اقدام اخیر ترامپ برای بازنشر یک پیام توئیتری اسلام هراسانه انجام شد.
در روز ۱۳ ژانویه سال جاری میلادی،ترامپ تصویری فتوشاپ شده از «نانسی پلوسی»، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و سناتور «چاک اسکامر» که پوشش اسلامی به تن داشتند و در مقابل پرچم ایران ایستاده بودند را باز نشر کرد. زیر این تصویر عبارت «دموکرات ها ۲۰۲۰» نوشته شده بود.
اعضای شورای مسلمانان ،متشکل از رهبران اسلامی در مناطق «Suffolk»، «Nassau» و «Queens» در مسجد «دارالقرآن» واقع در «Bay Shore» آمریکا جمع شدند تا این اقدام ترامپ را محکوم کرده و خواستار اتحاد در برابر سیاست های اسلام هراسانه او شوند.
«حافظ الرحمان»،عضو هیئت امنای مسجد «دارالقرآن» و عضو کمیسیون حقوق بشر منطقه «Suffolk» در این باره گفت: امروز ما اینجا هستیم تا با هم متحد شده و تاکتیک های غیرمسئولانه ترامپ علیه مسلمانان را محکوم کنیم.
وی افزود: ما یک طرح سه ماده ای برای پرداختن به احساسات ضد اسلامی رو به افزایش در آمریکا در دست داریم.
به گفته الرحمان این طرح شامل مسئله ثبت نام رای دهندگان مسلمان برای شرکت در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا نیز است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان