به آتش کشیدن حسینیه "الزهراء(س)"  کویت + تصویر
به آتش کشیدن حسینیه "الزهراء(س)" کویت + تصویر
حسینیه "الزهراء(علیهاالسلام)" واقع در منطقه "الصلیبیه" استان "الجهراء" کویت بعد از ظهر روز یکشنبه توسط افراد ناشناس به آتش کشیده شد.
يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۵۸
کد مطلب: 1983
به گزارش «آرماگدون» ، عد از ظهر روز یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه و در آستانه ماه محرم حسینیه "الزهراء(س)" واقع در منطقه "الصلیبیه" استان "الجهراء" کویت توسط افراد ناشناس به آتش کشیده شد.
وزارت کشور کویت در بیانیه ای اعلام کرد که چندین مرکز اطفاء حریق به منطقه اعزام شده اند و علت آتش گرفتن حسینیه در حال بررسی است.
در این حادثه شخصی آسیب ندیده و فقط به ساختمان حسینیه آسیب جدی وارد شده است.
خانم «معصومه المبارک» یکی از نمایندگان شیعه مجلس کویت در واکنش به این حادثه در تویتر نوشت: عوامل فتنه که خواستار آسیب رساندن به کشور و تفرقه بین شیعیان و اهل سنت کشور هستند حسینیه الزهراء(س) را به آتش کشیدند.
وی افزود: این دستهای فتنه در واقع با این اقدام می‌خواهند که آتش فتنه را بین شیعیان و اهل سنت روشن کنند و لازم است که مسئولین کشور عوامل این حادثه را شناسایی و تحویل مقامات قانونی دهند و باید از طریق قانون حمایت از وحدت ملی و دوری از نفرت، با این عوامل به شدت برخورد شود.
همچنین «مبارک النجاده» دیگر نماینده شیعه در مجلس سابق کویت حادثه به آتش کشیدن حسینیه الزهراء(س) در منطقه صلیبیه را محکوم کرد.
وی در این رابطه بیانیه ای صادر کرد که در آن ضمن محکوم کردن این حمله نوشت: با نهایت تأسف خبر به آتش کشیدن حسینیه الزهراء (علیها السلام) در منطقه صلیبیه را شنیدیم، این حادثه نشانگر تلاش های شیطانی برای ایجاد فتنه در کشور است. ما از وزارت کشور و مقامات مربوطه در دولت می خواهیم که با مجازات عوامل این حمله آتش فتنه را در این کشور خاموش کنند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا