مبارزه زن رزمی کار با اسلام هراسی
مبارزه زن رزمی کار با اسلام هراسی
یک زن مسلمان در پایتخت انگلیس به زنان علاقمند یادگیری دفاع شخصی آموزش می دهد تا از خود در برابر حملات ناشی از اسلام هراسی دفاع کنند.
پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳
کد مطلب: 6628
به گزارش «آرماگدون» ، یک زن مسلمان در لندن به زنان برای دفاع از خود در برابر حملات نژادپرستان افراطی آموزش دفاع شخصی می‌دهد.
خدیجه صفاری زنی ۳۶ ساله است و زمانی که ۲۷ سال داشت به دین اسلام گروید. در آن زمان او به عنوان یک دانشجو در لندن درس می‌خواند و وقت خود را در مهمانی‌ها، پارتی ها و مصرف مشروبات الکلی صرف می‌کرد تا اینکه دوستش یک نسخه از قرآن به وی داد همه چیز در زندگی او تغییر کرد.
وی که یک طراح گرافیک بود کار خود را رها کرد و با فعالیت در رشته کیک بوکسینگ توانست کمربند سیاه این رشته ورزشی را دریافت کند.
خدیجه اکنون مادر ۴ فرزند است و همراه همسرش به زنان و مردان مسلمان در جامعه‌ای که به طور فزاینده در معرض جنایت‌های نفرت انگیز و حملات ناشی از اسلام هراسی است آموزش دفاع شخصی می‌دهد.
این زن مسلمان در گفتگویی ورزش برای زنان مسلمان را جذاب عنوان کرد و گفت: وقتی غیرمسلمانان از من سؤال می‌کنند چه کار می‌کنی و من به آنها می‌گویم مربی کیک بوکسینگ هستم بسیار شگفت زده می‌شوند. این ورزش منجر می‌شود تا مسلمانان نیز جذابیت پیدا کنند.
وی افزود: در رسانه‌ها این تفکر ترویج می‌شود که زنان مسلمان تحت ظلم و ستم هستند اما اینطور نیست و این خبرها منجر به اسلام هراسی می‌شود.
محل تمرین این زن مسلمان مورد توجه زنان غیرمسلمان نیز قرار گرفته و آنان نیز با حضور در این باشگاه تحت آموزش قرار می گیرند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فرارو