مقابله مسلمانان واشنگتن با اسلام هراسی در قالب روایت های شخصی
مقابله مسلمانان واشنگتن با اسلام هراسی در قالب روایت های شخصی
مسلمانان در واشنگتن آمریکا در سری جدید برنامه های تبلیغ اسلام و ارزش های اسلامی در حال ساخت پل های ارتباطی با همسایگان خود در «تاکوما» هستند.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶
کد مطلب: 6785
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از «publicnewsservice»،مسلمانان در واشنگتن آمریکا در سری جدید برنامه های تبلیغ اسلام و ارزش های اسلامی در حال ساخت پل های ارتباطی با همسایگان خود در «تاکوما» هستند.
اولین برنامه «در میان گذاشتن روایت هایمان- با همسایگان مسلمان خود دیدار کنید» در کلیسای « Skyline Presbyterian» برگزار می شود.
«آنیله افضلی» رئیس شبکه توانمند سازی مسلمانان آمریکا در این باره می گوید: «هدف از برگزاری این برنامه ها پیا کردن یک زمینه مشترک میان مردم از طریق روایت ها و داستان های شخصی است.»
او در گذشته نوع کار ایجاد روابط را به عنوان پادزهر اسلام هراسی مورد توجه قرار داده و حالا بر اهمیت آن تاکید بیشتری می کند.
سال گذشته افضلی با دو زن در برنامه «لانگ ویو» که تا آن زمان هرگز با یک مسلمان دیدار نکرده بودند،صحبت کرد.
او در این باره می گوید: «آنها پیش من گریه می کردند.آنها اذعان داشتند که در قلبشان نسبت به مسلمانان کینه و نفرت داشتند.اما لحظه ای که مرا در آغوش کشیدند لحظه ای بسیار عمیق و پر قدرت بود.»
رئیس شبکه توانمند سازی مسلمانان آمریکا گفت که هدفش آوردن این برنامه ها به بخش های روستایی و محافظه کار تر واشنگتن است.
افضلی گفت که این نوع برنامه ها در حالی که اختلاف سیاسی و اسلام هراسی در سراسر کشور گسترش پیدا کرده لازم و ضروری است.
در حالی که حملات اسلام هراسانه در سراسر آمریکا در حال گسترش است،تحقیقات انجامش ده از سوی شورای روابط اسلامی-آمریکایی نشان می دهد که سازمتن های ضد اسلامی مهم ترین تامین کنندگان مالی این حملات هستند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان