رونمایی از کتاب ضد شیعی و توزیع آن در مساجد مالزی + تصویر
۱
ادامه شیعه هراسی در مالزی
رونمایی از کتاب ضد شیعی و توزیع آن در مساجد مالزی + تصویر
«جمیل خیر» وزیر امور اسلامی در دپارتمان نخست وزیری مالزی پس از رونمایی از یک کتاب ضد شیعه با عنوان "حقیقت تشیع"، با اعتراف ضمنی به حق فعالیت دینی شیعیان این کشور گفت: تبلیغ شیعه باید زیر نظر و کنترل اداره ادیان غیر اسلامی باشد(!) و در مرحله اول باید به تصویب آن برسد.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۰
کد مطلب: 1898
به گزارش «آرماگدون» ، گسترش مبانی و آموزه های شیعی در میان جوانان جستجوگر و قشرهای مختلف مردم مالزی مقامات این کشور را سخت به وحشت انداخته است تا جایی که شخصیتی مانند «ماهاتیر محمد» نخست وزیر سابق مالزی که معمار مالزی جدید هم محسوب می شود ، در سخنانی از گسترش شیعه ابراز نگرانی کرده و خواستار جلوگیری از گسترش تفکرات مکتب اهل بیت شده است.
در تازه ترین اقدامات شیعه هراسانه، چهارشنبه گذشته ـ دهم مهرماه ۱۳۹۲ ـ وزارت تبلیغات اسلامی مالزی نشستی با افسر نظارت بر امور مذهبی برگزار کرد تا با بررسی راه های محدود کردن آموزه های شیعی بهترین راهکار را انتخاب کنند.
این نشست با رونمایی از یک کتاب ضد شیعه با عنوان "حقیقت تشیع" نوشته «داتوک وان زهیدی وان» نیز همراه بود.
در این کتاب ـ که طرح جلد آن تصویری از مراسم قمه زنی است ـ با وارونه نشان دادن حقایق تاریخ اسلام، اتهاماتی واهی به مکتب اهل بیت علیهم السلام نسبت داده است.
«جمیل خیر» وزیر امور اسلامی در دپارتمان نخست وزیری مالزی پس از رونمایی از این کتاب طی سخنانی در این نشست با اعتراف ضمنی به حق فعالیت دینی شیعیان این کشور گفت: تبلیغ شیعه باید زیر نظر و کنترل اداره ادیان غیر اسلامی باشد(!) و در مرحله اول باید به تصویب آن برسد.
وی گفت: نظارت تحت قانون مدنی هم اکنون اجرا شده است اما ما به دنبال همکاری با مقامات ایالتی برای هماهنگی های بیشتر هستیم.
جمیل خیر افزود: ما به مقامات ایالتی در مقابل خطر تلاش شیعیان برای تغییر دین مسلمانان دیگر مذاهب هشدار می دهیم.
گفتنی است هزار نسخه از این کتاب ضد شیعی در چاپ اول، از سوی اداره فدرال مفتیان مالزی بین مساجد منطقه مالزی توزیع شده است تا در دسترس عموم قرار گیرد.
به نظر می رسد مسؤولان وزارت امورخارجه کشورمان به عنوان ام القرای جهان اسلام لازم است تا به مسؤولان مالزی در باره روند شیعه هراسی در این کشور تذکرات لازم را بدهند.
همچنین لازم است نهادهای علمی و تبلیغی هر چه زودتر پاسخ و ردیه ای بر این کتاب ضال تهیه و منتشر نمایند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا
 


حسین
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۱:۴۹:۰۰
این نشان دهنده پوچی دین این بکریون و عمریون هست علمای شیعه وظیفه دارند جواب جسارت مالزیاییها را با علوم ناب اهل بدهند