مسلمانان خواستار جلوگیری از فراخوان آنلاین برای کشتار در مساجد شدند
مسلمانان خواستار جلوگیری از فراخوان آنلاین برای کشتار در مساجد شدند
بخش نیوجرسی شورای روابط آمریکایی-اسلامی اعلام کرد که «اف بی آی» را از یک فراخوان آنلاین برای کشتار جمعی در مساجد مطلع کرده است.
پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب: 7155
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « cair»،بخش نیوجرسی شورای روابط آمریکایی-اسلامی اعلام کرد که «اف بی آی» را از یک فراخوان آنلاین برای کشتار جمعی در مساجد مطلع کرده است.
بخش نیوجرسی شورای روابط آمریکایی-اسلامی اخیرا حمله به مسجد پترسون توسط یکی از اهالی این شهر را محکوم کرد و از اقدامات دادستان علیه مهاجم مورد استقبال کرد.
«صلاء الدین مکسوت»، مدیر اجرایی بخش نیوجرسی شورای روابط آمریکایی-اسلامی در بیانیه ای در این باره گفت: مردم از همه ادیان در آمریکا و در سراسر جهان اغلب شاهد تبدیل لفاظی های خشونت آمیز به اقدامات مرگبار بوده اند. ما از اف‌بی‌آی می‌خواهیم که فراخوان برای کشتار جمعی در عبادتگاه‌ها را جدی بگیرد و اقدامات قانونی مناسبی را انجام دهد و پیامی را برای همه کسانی که اقدامات خشونت‌آمیز علیه جوامع اقلیت را ترویج می‌کنند یا در نظر دارند، بفرستد.
او گفت که از مساجد می خواهد تا با استفاده از دفترچه های راهنما بهترین شیوه برای ایمنی مساجد را به جامعه ارائه داده و اقدامات احتیاطی امنیتی بیشتری را انجام دهند.
بر اساس این بیانیه توصیه های موجود در نشریه امنیتی شورای روابط اسلامی-آمریکایی برای موسسه های مذهبی قابل اجرا است.
ماموریت شورای روابط اسلامی-آمریکایی حفاظت از حقوق مدنی، تقویت درک اسلام، ترویج عدالت و توانمندسازی مسلمانان در آمریکا است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان