راه اندازی برنامه های دیجیتالی برای مبارزه با اسلام هراسی توسط انجمن مسلمانان کانادا
راه اندازی برنامه های دیجیتالی برای مبارزه با اسلام هراسی توسط انجمن مسلمانان کانادا
در واکنش به افزایش اخیر جنایات نفرت علیه جامعه مسلمان، انتاریو اعلام کرد که ۳۰۰۰۰۰ دلار در برنامه های آموزشی با هدف رسیدگی به مسائل اسلام هراسی سرمایه گذاری خواهد کرد.
سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳
کد مطلب: 7138
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « themedium»،در واکنش به افزایش اخیر جنایات نفرت علیه جامعه مسلمان، انتاریو اعلام کرد که ۳۰۰۰۰۰ دلار در برنامه های آموزشی با هدف رسیدگی به مسائل اسلام هراسی سرمایه گذاری خواهد کرد.
« استفان لچه »، وزیر آموزش انتاریو ۲۲۵۰۰۰ دلار به انجمن مسلمانان کانادا و ۷۵۰۰۰ دلار به شورای ملی مسلمانان کانادا اختصاص خواهد داد.
در تلاش برای مبارزه با این مسائل ، انجمن مسلمانان کانادا از این کمک مالی برای ایجاد منابع دیجیتالی استفاده خواهد کرد که به دانش آموزان و والدین را در مورد تعصب نسبت به مسلمانان در کانادا آگاهی دهد.
در همین حال شورای ملی مسلمانان کانادا بر خدمت به تازه واردان مسلمان و دانش آموزان تازه وارد در مدارس انتاریو تمرکز خواهد کرد.
انجمن مسلمانان کانادا با دستیابی به بیش از ۱۵۰,۰۰۰ کانادایی در سراسر کشور بر آموزش و بسیج جامعه به عنوان یک روش اولیه برای کمک به مسلمانان و رشد آنها رشد به عنوان اعضای عمومی جامعه تاکید دارد.
انجمن مسلمانان کانادا از طریق گفتگو با جوامع بین‌ادیانی و گروه‌های مختلف، استفاده از ابزارهای دیجیتال را برای ماه‌های آینده آماده کرده است.
این ابزارها نه تنها برای دانش آموزان، بلکه برای هر عضوی از عموم مردم نیز در دسترس خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان