مسجد امام صادق(ع) در منطقه سلماباد بحرین
مسجد امام صادق(ع) در منطقه سلماباد بحرین
 
اهانت مزدوران رژیم آل خلیفه به مسجد امام صادق(ع) +تصویر
مسجد امام صادق(ع) در منطقه سلماباد که در سال 2011 به دست مزدوران آل خلیفه تخریب شده بود بار دیگر هدف مدعیان مسلمانی قرار گرفت و خسارات زیادی به درب ها و پنجره های آن وارد شد.
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب: 1711
به گزارش «آرماگدون» ، رژیم آل خلیفه که در ماه مبارک رمضان بر دامنه یورش های خود به منازل افزوده است و با قلع و قمع جوانان آنان را بازداشت می کند حرمت ماه رمضان را نگه نمی دارد و به مساجد شیعیان نیز جسارت می کند.
شبکه خبری "سلماباد" با پخش تصاویری از هتاکی به مسجد امام صادق(ع) که در میدان سلماباد قرار دارد تاکید کرد این مسجد در سال ۲۰۱۱ به دست ارتش بحرین تخریب شد و اکنون نیز که چند هفته از بازسازی آن می گذرد، مجددا شاهد تخریب این مسجد هستیم.
در تصاویر منتشر شده درها و پنجره های مسجد کاملا تخریب شده است.
«شیخ میثم سلمان» رئیس بخش آزادی‌های دینی در دیده بان حقوق بشر بحرین با بیان اینکه تا کنون ۳۸ مسجد شیعیان بحرین توسط آل خلیفه تخریب شده است تاکید کرد: اهانت به مسجد امام صادق(ع) جرمي بزرگ است که توسط مدعیان مسلمانی انجام شده است.
رئیس بخش آزادی‌های دینی بحرین تخريب مساجد در بحرين را تعرض به آزادي هاي دينی و هتك حرمت مقدسات دانست و تصريح كرد: از همه بحرینی ها صرف نظر از مذهب و گرایشهای سیاسی می خواهیم که این تجاوزات را محکوم کنند.
گفتنی است مسجد امام صادق(ع) روز ۳۱ خرداد نیز توسط عده ای لباس شخصی مورد اهانت قرار گرفت.
اهالی منطقه "سلماباد" بحرین از اقدام عده ای لباس شخصی وابسته به نیروهای امنیتی آل خلیفه مبنی بر نوشتن عبارت هایی روی دیوار مسجد امام صادق(ع) با هدف تمجید از حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین گزارش دادند.
دیوارنویسی به سود پادشاه و علیه شیعیان بحرین
به گفته شاهدان عینی عبارت "الله، وطن و الملک" (خدا، وطن و پادشاه) بر روی دیوارهای مسجد امام صادق (ع) واقع در منطقه سلماباد نوشته شده بود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا