طرح اتحاد شورای ملی مسلمانان کانادا برای مقابله با اسلام هراسی
طرح اتحاد شورای ملی مسلمانان کانادا برای مقابله با اسلام هراسی
شورای ملی مسلمانان کانادا و شورای امور عمومی مسلمانان آلبرتا برای مقابله با اسلام هراسی در غرب کانادا با هم متحد شدند.
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب: 7017
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « muslimlink»، شورای ملی مسلمانان کانادا (NCCM) و شورای امور عمومی مسلمانان آلبرتا (AMPAC) برای مقابله با اسلام هراسی در غرب کانادا با هم متحد شدند.
در همین راستا شورای امور عمومی مسلمانان آلبرتا به طور رسمی به شورای ملی مسلمانان کانادا می پیوندد و زیر چتر آن قرار می گیرد.
«کاشف احمد»،عضو هیئت مدیره شورای ملی مسلمانان کانادا در این باره گفت: این دو سازمان رویکرد جدیدی را برای مقابله با اسلام هراسی در کانادا اتخاذ کرده اند.
وی افزود: این همکاری همچنین نشان دهنده یک فرصت مهم استراتژیک برای تعمیق پاسخ دادن ما به چالش های افراط گرایی ، نژادپرستی و تبعیض های راست افراطی است.
احمد همچنین گفت: ما بسیار خوشحالیم که گروه مدافع برجسته مسلمانان آلبرتا در حال پیوستن به سازمان ما است زیرا ما بی وقفه برای دفاع از مسلمانان کانادا تلاش می کنیم.
عضو هیئت مدیره شورای ملی مسلمانان کانادا تاکید کرد: ما معتقدیم که این امر منجر به بهبود نتایج ، افزایش حمایت از قربانیان اسلام هراسی و حمایت های عمومی از اسلام هراسان خواهد شد.
وی همچنین گفت: ما مشتاقانه منتظر افتتاح اولین دفتر شورای امور عمومی مسلمانان آلبرتا غرب کانادا در ادمونتون هستیم .
«فیصل خان سوری»،رئیس شورای امور عمومی مسلمانان آلبرتا نیز در این باره گفت: این نهاد نقش مهمی در فعالیت های تبلیغی برای مسلمانان ، برابری و پرداختن به اقدامات ضد نژادپرستی در آلبرتا داشته است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان