برخورد پلیس انگلیس با پوسترهای ضد اسلامی
برخورد پلیس انگلیس با پوسترهای ضد اسلامی
پلیس انگلیس با پوسترهای ضد اسلامی در شهرستان«اسکس» در شمال شرقی لندن برخورد کرد و ان را اقدامی انزجارطلبانه دانسته است.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب: 6749
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از الیوم السابع، روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت» به بررسی گسترش پوسترهای ضد اسلامی در شهرستان«اسکس» که یک شهرستان تشریفاتی و غیرشهردی در شرق انگلستان به شمار می آید، پرداخت و اعلام کرد که پلیس انگلیس با این پلاکاردها و پرستورها که بر روی آن عبارت «از اسلامگرایان استقبال نمی کنیم» نوشته است، برخورد می کند و آن را اقدامی انزجارطلبانه عنوان کردند.
در گزارش این روزنامه آمده است که پوسترهایی که در خیابان های رایلی چسبانده شده است، به مسلمانان هشدار دادند که دور شوید یا شما را اخراج می کنیم.
براساس این گزاش، بر روی پوسترها علامتی وجود دارد که نماد یک گروه ملی گرای سفید پوست در اروپاست، همچنین در این پوستر تصویر یک جنگجو سوار بر اسب است که دو فرد مسلح را تعقیب می کند و یکی از آن دو برقع پوشیده است.
سخنگوی پلیس شهرستان اسکس در این باره گفت: ما تمایل داریم با مسئولان آنها برای بررسی مقاصد شان گفتگو کنیم. ما با اینگونه اعمال که اقدامی انزجارطلبانه است، برخورد می کنیم.
«احمد خواجه» رئیس انجمن اقلیت های دینی در ساوتند به روزنامه «ساوتند استاندر» گفت: این مسئله نگران کننده است که این ناآگاهی و جهل تغذیه کننده اسلام هراسی است. احتمال می رود که افرادی که این پوسترها را چسبانده اند، در طول زندگی شان هیچ ارتباطی با مسلمانان نداشته باشند.
خواجه افزود: تحریک ضد مسلمانان متاسفانه امروز در رسانه ها و سخنان سیاستمداران رایج و طبیعی شده است. باید اینگونه مسایل را جدی گرفت.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان