تهدید جدید تکفیری‎ها علیه شیعیان
تهدید جدید تکفیری‎ها علیه شیعیان
یکی از روحانیون برجسته شیعه که اهل مصر است خطاب به مقامات کشورش نوشت: سلفیون 90 شیعه را در لیست ترور خود قرار داده اند. سلفیون به شیعیان هشدار داده‎اند که اگر روز عید غدیر را برگزار کنید و به شادی بپردازید٬ خون‏تان را مباح می‏کنیم.
يکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب: 1951
به گزارش «آرماگدون» ، روحانی برجسته شیعه مصر در پیامی به وزیر کشور نوشت که اخیرا چند گروه سلفی٬ شهروندان به ویژه پیروان اهل‎بیت(علیهم السلام) را هدف قرار داده و آنها را تهدید کرده اند.«محمود جابر» در ادامه این نامه آورده است: سلفیون به شیعیان هشدار داده‎اند که اگر روز عید غدیر را برگزار کنید و به شادی بپردازید٬ خون‏تان را مباح می‏کنیم.
وی به نقل از گروه های سلفی مصر گفت: تهدید را عملی می‎کنیم همانطور که کلیسای "العذرا" را منفجر کردیم.این روحانی شیعه تاکید کرد: این‎ها همان افرادی هستند که «محمد حسن شحاته» را به طرز فجیعی در یکی از روستاهای استان "جیزه" به شهادت رساندند.جابر به یک عملیات ضدشیعی اشاره کرد و گفت: اخباری وجود دارد که از نقشه سلفیون برای از بین بردن شیعیان حکایت دارد.وی در پایان این نامه خاطرنشان کرد: سلفیون نام ۹۰ تن از شیعیان مصر را که از بزرگان این مذهب هستند٬ در لیست ترور قرار داده اند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا