حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی ، رئیس دفتر مقام معظم رهبری
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی ، رئیس دفتر مقام معظم رهبری
 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
رواج اسلام هراسی هدف اصلی سلفی‌ها در کشورهای اسلامی است
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: وهابیون و سلفی‌ها در برخی کشورهای اسلامی با جنایات خود سعی دارند اسلام هراسی را همگانی کنند و این همان چیزی است که استکبار می‌خواهد.
پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب: 1945
به گزارش «آرماگدون» ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی شامگاه چهارشنبه در آئین عمامه‌گذاری طلاب گلپایگان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شاکریم در کشوری زندگی می‌کنیم که از روز اول با ولایت امیرالمومنین(ع) خو گرفته و این نعمت بسیار بزرگی است.
وی با بیان اینکه شرط قبولی اعمال هر مسلمان قبول ولایت امیرالمومنین (ع) است، افزود: در بسیاری از کشورهای اسلامی منطقه مردم شب و روز عبادت می کنند اما چون راه را گم کرده‌اند، اینگونه اسیر فجایع و بلایایی شدند که رهبران خودفروخته آنان رقم می‌زنند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: علمای خودفروخته‌ای که در قالب وهابیت و سلفی گری قتل شیعیان را واجب شمردند و با این فتواها دست به جنایات وحشی‌گرایانه در سوریه و دیگر کشورها می‌زنند، سعی دارند با این کارها اسلام‌هراسی را که مقصود اصلی استکبار است، همگانی کنند.
وی بیان کرد: اما کشوری مانند ایران که مردم و مسئولان آن متمسک به امیر المومنین(ع) و منتظران منجی عالم بشریت (عج) هستند، هیچ غمی ندارند و از سختی‌ها و مشکلات نمی‌ترسند زیرا در زیر سایه الطاف خداوند و امام زمان (عج) و پیروی از ولایت با عزت و سربلندی زندگی می‌کنند تا روزی که پرچم اسلام در سراسر جهان به اهتزاز در آید.
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی به سبقه طولانی عالم پروری در شهرستان گلپایگان اشاره و خاطرنشان کرد: علما و بزرگان حافظ دین هستند و باید به گونه‌ای باشد که با تربیت روحانیون و علمای دینی در حوزه‌های علمیه این منطقه راه همچنان باز باشد و این جریان عالم پروری ادامه داشته باشد.
وی تصریح کرد: همواره باید کسانی باشند که این مراتب علمی را بگذارنند، محرومیت‌ها و سختی‌ها را تحمل کنند تا روزی با علم والای خود مردم را مسیر دین راهنمایی کنند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: محروم‌ترین قشر در کشور روحانیون هستند که با حقوق ناچیز خود همواره در راه دین تلاش می‌کنند و سختی‌ها را به جان می‌خرند.
وی به طلاب معمم توصیه کرد که قدر و ارزش این لباس را بدانند، مراقب زبان و کلام خود باشند و سعی کنند همواره نقش معلمی دلسوز را برای مردم و نسل جوان ایفا کنند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا