نامه عمران خان به کشور‌های اسلامی علیه اسلام هراسی
نامه عمران خان به کشور‌های اسلامی علیه اسلام هراسی
«عمران خان» نخست وزیر پاکستان در واکنش به اسلام هراسی در غرب و اهانت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام به تمامی دولتمردان و سران کشور‌های اسلامی نامه نوشت.
سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب: 6993
به گزارش «آرماگدون» ، «عمران خان» نخست وزیر پاکستان در واکنش به اسلام هراسی در غرب و اهانت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام به تمامی دولتمردان و سران کشور‌های اسلامی نامه نوشت.
کاخ نخست وزیری پاکستان در بیانیه‌ای اعلام کرد: نخست وزیر پاکستان از تمامی دولتمردان کشور‌های اسلامی خواسته است علیه اسلام هراسی و اهانت‌های اخیر متحد شوند و پیامی مشترک به جهان ارائه کنند.
«عمران خان» در این نامه نوشت که ما باید به غرب اعلام کنیم که اهانت‌های اخیر موجب خشم و انزجار مسلمانان و مردمان کشورهایمان شده است.
این درحالیست که «نورالحق قادری» وزیر امور مذهبی پاکستان اعلام کرد: وی برای پاسخگویی و برخورد جدی با عاملان اهانت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام با شیخ الازهر و پاپ فرانسیس تماس خواهد گرفت.
وی در نشست خبری اعلام کرد که آیا اهانت به مقدسات اسلامی و نادیده‌گرفتن یک و نیم میلیارد مسلمان را می‌توان به بهانه آزادی بیان توجیه کرد؟
وی افزود که دولت پاکستان با توجه به وضعیت جاری در جهان و در واکنش به اهانت‌های اخیر از ۱۲ تا ۱۸ ربیع الاول را به عنوان هفته محبت و مودت به پیامبر گرامی اسلام معرفی کرده و در این هفته قرار است برنامه‌های ویژه‌ای در زمینه معرفی سیرت پیامبر گرامی اسلام در سطوح دولتی و مردمی در سراسر پاکستان برگزار کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما