جو ایزوبیکر، عضو فعال « کمیته توقف سرکوب گری اف بی آی»
جو ایزوبیکر، عضو فعال « کمیته توقف سرکوب گری اف بی آی»
 
آمریکا جنگ علیه مسلمانان را به داخل این کشور کشانده است
عضو فعال «کميته توقف سرکوب‌گري اف‌بي‌آي» مي‌گويد امريکا که در چندين جنگ عليه مسلمانان دخالت داشته است اکنون اين جنگ‌ها را به داخل این کشور نيز کشانده است.
پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب: 1943
به گزارش «آرماگدون» ، عوامل وزارت امنيت داخلي امريکا روز سه شنبه (۳۰ مهر) يک زن فلسطيني به نام «رسميه عوده » را صرفا به دليل اين که در درخواست شهروندي‌اش به موضوع بازداشت خود از سوي رژيم اسرائيل اشاره نکرده بود، بازداشت کردند. يک داگاه نظامي اسرائيل که فلسطينيان را بدون هيچ اتهامي بازداشت مي‌کند، رسميه عوده را ۴۵ سال قبل در اراضي اشغالي بازداشت کرده بود.
دادگاه نظامي اسرائيل در حال حاضر بيش از ۲۰۰ کودک فلسطيني را زنداني کرده و حقوق قانوني مردم فلسطين را به رسميت نمي شناسد .
جو ايزوبيکر، عضو فعال « کميته توقف سرکوب گري اف بي آي» چهارشنبه (اول آبان) در گفت و گو با پرس تي وي گفت : « کميته ما، کميته توقف سرکوب گري اف بي آي، اين حمله را که نمونه ديگري از ادامه سرکوب فلسطيني‌هاست محکوم مي‌کند. دولت امريکا اکنون مجري اشغالگري رژيم اسرائيل است.»
رسميه عوده، قرار است در اول نوامبر در دادگاه فدرال در ديترويت حاضر شود و کميته توقف سرکوب‌گري اف بي اي از مردم امريکا خواسته است تا در دفاع از حقوق رسميه در دادگاه حضور يابند.
اين فعال امريکايي خاطر نشان کرد : « ما معتقديم دولت امريکا به اين دليل اين کارها را انجام مي‌دهد چون در جنگ‌هاي متعددي عليه مسلمانان و کشورهاي عرب از جمله حمايت از اشغال سرزمين فلسطين از سوي رژيم اسرائيل دخالت داشته است.»
وي افزود: « آن‌ها اکنون عليه مسلمانان در داخل امريکا نيز جنگ به راه انداخته‌اند. مسلمان در امريکا در ده سال اخير هدف اصلي اقدامات سرکوبگرانه قرار داشته‌اند.»
Share/Save/Bookmark
مرجع : پرس تی وی