اسلام آباد تخریب مساجد در هند را محکوم کرد
اسلام آباد تخریب مساجد در هند را محکوم کرد
پاکستان تخریب چندین مسجد، منزل مسکونی و مغازه های مسلمانان توسط گروه های افراطی هندوتوا در تریپورای هند را به شدت محکوم کرد.
شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۳
کد مطلب: 7126
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « dunyanews»،پاکستان تخریب چندین مسجد، منزل مسکونی و مغازه های مسلمانان توسط گروه های افراطی هندوتوا در تریپورای هند را به شدت محکوم کرد.
«عاصم افتخار»، سخنگوی وزارت خارجه پاکستان در بیانیه‌ای گفت: حملات بی‌معنا به مساجد و مستغلات مسلمانان در هند که از هفته گذشته تا کنون ادامه دارد را به شدت محکوم می کنیم.
او گفت که طبق گزارش‌ها، دستگاه‌های دولتی نه تنها در حفاظت از مسلمانان و دارایی‌های آنها شکست خورده‌اند، بلکه به درخواست‌هایی که برای کمک گرفتن از سوی سازمان‌های مسلمان محلی ارائه می شود نیز پاسخ نمی‌دهند.
افتخار همچنین تاکید کرد که در حال حاضرفضای کمی برای اقلیت ها در هند وجود دارد و آنها نمی توانند به راحتای در این کشور زندگی کنند.
سخنگوی وزارت امور خارجه از جامعه جهانی خواست تا نقش خود را برای توقف موج فزاینده اسلام‌هراسی و حملات علیه اقلیت‌ها به‌ویژه مسلمانان در هند، ایفا کند و امنیت، رفاه و حفاظت از اماکن مذهبی و میراث فرهنگی آنها را تضمین کنند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان