انتشار کتاب راهنمای جدید برای مقابله با اسلام هراسی در انگلیس
انتشار کتاب راهنمای جدید برای مقابله با اسلام هراسی در انگلیس
کتاب راهنمای جدید برای مقابله با اسلام هراسی توسط سازمان استاندارد مطبوعات مستقل در انگلیس منتشر شد.
يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب: 7000
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از المصری الیوم، سازمان استاندارد مطبوعات مستقل (IPSO) کتاب راهنمای جدیدی را برای روزنامه نگارانی که مسایل اسلامی و امور مسلمانان را در انگلیس پوشش می دهند، منتشر کرد.
این کتاب راهنمای جدید مسایل اصلی مربوط به دین اسلام را برای روزنامه نگاران توضیح می دهد تا هنگام تهیه گزارش و پوشش دادن مسایل مربوط به مسلمانان مدنظر قرار داده شوند. این راهنمای جدید همچنین اطلاعات اساسی در مورد اسلام و مسلمانان در انگلیس را ارایه می دهد.
این راهنما مورد استقبال برخی از سازمان های حقوقی که از قربانیان اسلام هراسی و تنفر ضد مسلمانان حمایت می کنند، قرار گرفته است.
«فیاض مغول» بنیانگذار این سازمان گفت: این راهنمای جدید به عنوان وزنه بی نظیری است که سازمان استاندارد مطبوعات مستقل آن را پس از مشورت و گفتگو با ناشران و فعالان مختلف اجتماعی و سازمان ها منتشر کرده است.
مغول افزود: من به شدت معتقدم که دین من یا ایدئولوژی فکری من باید قابل انتقاد باشد و باید حمایت از این کتاب فراهم شود.
«شارلوت دیوار» مدیر اجرایی این سازمان گفت: این کتاب درباره اسلام و مسلمانان به روزنامه نگاران و سردبیران کمک می کند تا با به دست آوردن اطلاعاتی درباره چگونگی اجرای یک موضوع خاص به نوشتن و تدوین آن پایبند باشند.
دیوار افزود: ما امیدواریم که این کتاب راهنما به مانند سایر کتاب های راهنمای منتشر شده به سردبیران و روزنامه نگاران در پوشش قرار دادن اینگونه مسایل مهم کمک کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان