اتحاد «صهیونیزم، وهابیت» علیه مسلمانان منطقه
اتحاد «صهیونیزم، وهابیت» علیه مسلمانان منطقه
اتحاد وهابیت و صهیونیزم مبین این موضوع است که عربستان پیش از آن که نگران آینده مسلمانان دیگر کشورها باشد، به خوش خدمتی صهیونیزم می‌اندیشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب: 1378
به گزارش «آرماگدون» ، خبرهای رسیده از سوریه حاکی از این است که شورشی ها و تروریست های سوری که اغلبشان از کشورهای دیگر وارد خاک این کشور شده اند و این کشور را اشغال کرده اند، هدف اصلی خود که مبارزه با محور مقاومت منطقه است را علنی کرده اند.
تروریست ها که پیش از این بهانه حضور خود را مبارزه با بشار اسد اعلام کرده بودند و هرگونه ارتباط با رژیم صهیونیستی را نفی می کردند ،اینک با تغییر تاکتیک مبارزه با نیروهای اسد، به سمت مرز لبنان رفته و به ایجاد درگیری و اغتشاش در این نقطه پرداخته اند.
بنا بر این گزارش چند روزی است که این نیروها در سایت های وابسته به قطر و عربستان خبر از درگیری با نیروهای حزب الله لبنان را می دهند. این به این معنی است که دشمنان مقاومت در منطقه، نقطه قو ت دنیای اسلام و خط مقدم این مبارزه یعنی حزب الله را نشانه رفته اند.
این نکته همان اشاره ظریفی بود که مقام معظم رهبری و کارشناسان بدان اشاره کرده بودند و نشان داد که بر خلاف ادعاهای استکبار و حامیانش در منطقه یعنی عربستان، قطر، ترکیه که اعلام می کردند جنگ بر علیه دیکتاتوری بشار اسد می باشد کذب محض بوده است.
آنها که از مقابله با نیروهای بشار اسد هیچ نتیجه ای جز چندین ماه درگیری های پراکنده نصیب شان نشده است سعی می کنند با عملیات بر علیه نیرهای حزب الله لبنان ، نقشی که صهیونیزم بین الملل برای آنها ترسیم کرده است را به خوبی هر چه تمام تر اجرا کنند تا شاید به این وسیله راه فراری برای اسرائیل که در بن بست و محاصره کشورهای اسلامی درآمده است باز کنند.
اتحاد وهابیت و صهیونیزم مبین این موضوع است که عربستان پیش از آنکه دل بسته به اسلام و نگران آینده مسلمانان دیگر کشورها باشد، به خوش خدمتی صهیونیزم می اندیشد. و نفاق پادشاهان حوزه خلیج فارس با اسلام را بیش از پیش نشان می دهد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس