حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
۱۲
«آیات شیطانی و اسلام ستیزی غرب» منتشر شد
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰
کتاب «آیات شیطانی و اسلام ستیزی غرب» نوشته مرحوم سید هادی خسروشاهی توسط انتشارات کلبه شروق قم منتشر شد.
هراس از اسلام به روایت رسانه‌های بیگانه
جریان اسلام‌هراسی طی نیم قرن اخیر، تحت‌تأثیر برخی رویدادهای سیاسی- اجتماعی همچون وقوع انقلاب اسلامی، ماجرای سلمان رشدی، پایان یافتن جنگ سرد و تلاش برای تک‌قطبی کردن جهان با محوریت آمریکا و مهم‌تر از همه، حوادث تروریستی نظیر 11سپتامبر 2001مجددا شدت یافته است.
از قلّة عاشورا تا دریای ظهور
۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۵۹
«از قلّة عاشورا تا دریای ظهور» اثر استاد «اسماعیل شفیعی سروستانی» و در ارتباط با موضوع مهدویت و عاشورا است.
استاد اسماعیل شفیعی سروستانی
8 اثر از مجموعه آثار استاد اسماعیل شفیعی سروستانی به زبان عربی ترجمه ومنتشر شد.
آغاز توزیع اینترنتی  مستند لیست سیاه
مستند لیست سیاه با موضوع نقد بازی رایانه ای لیست سیاه، کاری از گروه مستند سازی مجاهد مجازی است که توسط سایت سینما مارکت به صورت اینترنتی توزیع می شود
کتاب "غیبت امام مهدی(عج) از دیدگاه امام صادق(ع)"
تعدّد روایات و تنوّع موضوعات و مضامین ارائه شده توسط شمین امام معصوم(ع) امکان بزرگی را برای معرفت یافتن بندگان خداوند و منتظران درباره ی امام زمان(ع) فراهم آورده است.
شماره 162 و 163 ماهنامه موعود منتشر شد
۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۱۹
ماهنامه موعود به مدیر مسئولی و سردبیری اسماعيل شفيعي سروستاني با رویکرد فرهنگي، اعتقادي و اجتماعي و با محوریت تخصصی موضوع مهدویت توسط موسسه موعود منتشر می شود.
شماره 161ماهنامه موعود منتشر شد
۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۴
ماهنامه موعود به مدیر مسئولی و سردبیری اسماعيل شفيعي سروستاني با رویکرد فرهنگي، اعتقادي و اجتماعي و با محوریت تخصصی موضوع مهدویت توسط موسسه موعود منتشر می شود.
شماره 160ماهنامه موعود
۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۳
ماهنامه موعود به مدیر مسئولی و سردبیری اسماعيل شفيعي سروستاني با رویکرد فرهنگي، اعتقادي و اجتماعي و با محوریت تخصصی موضوع مهدویت توسط موسسه موعود منتشر می شود.
پدران مهربان ما
۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۲
العاقل یکفیه الاشاره؛ برای عاقل همین یک اشارت بس است.» که درگاه حسین(ع) درگه نومیدی نیست. هر که خواهی باش، وقتی خاک کوی حسین(ع) بر پیشانیت نشست، کیمیاگری می کند و این صفت را خداوند، در عالی ترین وجه در کوی حسین(ع) و خاک درگاه او نهاده است: «و لو کره المشرکون.»
شماره پنجم نشريه فرهنگي، مذهبی بیرق ویژه ماه محرم منتشر شد
شماره پنجم نشريه فرهنگي، مذهبی بیرق ویژه ماه محرم منتشر شد
نرم افزار چند رسانه‌ای غدیرنامه2
نرم افزار چند رسانه‌ای غدیرنامه، روایتی است متفاوت از واقعه غدیر با ارائه نو و جذاب، به حواشی غدیر و وقایع آن می پردازد.غدیرنامه محصولی متفاوت برای مخاطبان امروزی می باشد که با استفاده از اینفوگرافیک و تصویرسازی و نمایشنامه به ارائه می پردازد. از ویژگی های این نرم افزار کوچک سازی کتب مرجع با ارائه ...
تولید نرم افزار «خواهر خورشید، برادر ماه» در آستانه فرا رسیدن دهه کرامت
در آستانه فرارسیدن دهه کرامت، نر‌م‌افزار چندرسانه‌ای «خواهر خورشید، برادر ماه» با ارائه امروزی و نو، و مطالبی ارزشمند، به همت كارشناسان موسسه فرهنگی «آسمانه تولید شد.
نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای عدالت »
نرم افزار چند رسانه ای « پیشوای عدالت » گنجینه ای گران سنگ از محتوای نوشتاری ، شنیداری و دیداری با محیطی کاربر پسند و دارای ارزش های بالای زیبایی شناختی است که پیرامون و جود مبارک حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام ) در مؤسسه هنر ناب اسلامی تهیه و تولید شده است.
انتشار فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی درکلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) "
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین تبیین اهمیت بیداری اسلامی از نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) ، اقدام به تولید مجموعه فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی در کلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) " نموده است.
تولید مجموعه فلش کارت  "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین ارائه راهکار مناسب جهت مقابله با اسلام ستیزی و اسلام هراسی اقدام به تولید مجموعه فلش کارت "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با بهره گیری فرمایشات مقام معظم رهبری با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی نموده است.
كتاب «شيطان‌گرايي مدرن»
۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۵۸
كتاب «شيطان‌گرايي مدرن» با مقدمه‌اي درباره نافرماني كردن شيطان در برابر پروردگار و رانده شدن از درگاه خداوند آغاز مي‌شود و در پاسخ به اين سوال كه چرا شيطان آفريده شد تا درصدد گمراه كردن آدميان برآيد، اين مطلب را بيان مي‌كند كه تا راه انحراف در ميان نباشد، راه راست بازشناخته نخواهد شد و به اين سبب،‌ ...
کتاب فعالان سیاسی فلسطینی
۲۱ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۰۱:۲۱
رخي از شخصيت‌هاي فلسطيني از جمله شيخ احمد ياسين، شيوه مقاومت مبارزاني چون عزالدين قسام را احيا كردند و ابتدا با انتفاضه سنگ، مبارزه خود را عليه صهيونيست‌ها شدت بخشيدند و در سال ۲۰۰۰ همزمان با شكست روند سازش، انتفاضه دوم (انتفاضه الاقصي) آغاز شد ­.
کتاب مروری بر روابط خارجی رژیم صهیونیستی
۲۱ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۰۱:۱۷
صهیونیست­ها ­نیم­ قرن پس از­کنفرانس «بال سوئیس» (۱۸۹۷) که توسط«تئودور­هرتصل­» برگزار شده بود، در می ۱۹۴۸، تاسیس رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.
کتاب بن‌بست ظلمانی به انضمام  رساله‌ی رجوم‌الشیاطین فی رد‌الملاعین
کتاب حاضر برآن است که در ۲ بخش، این ۲ مقوله را بررسی کند. در بخش نخست که تحت عنوان "بن‌بست ظلمانی" قرار دارد، به مسأله­ی بهاییت و چگونگی زایش آن از بابیه می­پردازد.
۱۲