با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۱
نمایشگاه سبک زندگی اسلامی ۱۲ اردیبهشت ماه برای دومین سال پیاپی در لندن، پایتخت انگلیس برگزار می‌شود.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۴
یک جوان سعودی، برای تماشای بازی فوتبال تیم محبوبش، عروسی خود را به تعویق انداخت.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۲
وکیل دیکتاتور پیشین تونس فاش کرد، بن علی که در جریان انقلاب 2011 این کشور برکنار و به عربستان پناهنده شد، حقوق ماهیانه از عربستان سعودی دریافت می کند.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴
به همت رایزنی فرهنگی كشورمان در ارمنستان، کتاب «شیعه در اسلام» اثر مرحوم علامه طباطبایی، به زبان ارمنی ترجمه و منتشر شد.
نخستین مسجد اختصاصی با مدیرت و امامت زنان، با برگزاری مراسم نماز جمعه در کالیفرنیا درحالی افتتاح می شود که تأسیس چنین مساجدی پیش از این در کشورهای دانمارک و چین، جنجال آفرین شده بود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۰
یک موسسه تحقیقاتی معتبر در کانادا تحقیقی را به انجام رسانده است که حاکی از تغییر مثبت ذائقه شهروندان کانادایی در قبال اسلام و موضوعات اسلامی، همچون حجاب و نقاب است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۷
اداره امور نسخه‌های چاپی قرآن مسجد‌النبی(ص) شش ترجمه جدید از قرآن کریم را در اختیار زائران این مسجد مبارک گذاشت.
«رمضان قدیروف»، رئیس‌جمهور چچن اصلاحات صورت گرفته از سوی پارلمان این کشور بر قانون «آموزش و پرورش در جمهوری چچن» که شامل حمایت از حجاب دانش‌آموزان می‌شود، تأیید کرد.
حجاب اسلامی به صورت رسمی با چاپ تصویر دختران ایرانی در کتاب قوانین فدراسیون جهانی ووشو تصویب شد تا از این پس ووشوکاران محجبه کشورهای اسلامی با فراغ بال در رویدادها به میدان بروند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۰
گروه تروریستی تکفیری داعش لیستی را شامل نام بیش از ۸۰۰۰ نفر از آمریکایی ها را منتشر کرد و از تمام هواداران خود خواست که آنان را هرکجا که یافتند به قتل برسانند.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۸
هفته «آشنایی با اسلام» با هدف زدودن تصورات نادرست در مورد اسلام در کالج «کاسومنس ریور» در شهر ساکرامنتو ایالت کالیفرنیا برگزار شد.
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۴
«نور‌الدین بودیسه»، مدیرکل شورای اعتبار الجزائر از تأسیس کمیته ملی محصولات حلال در این کشور برای نخستین‌‌بار خبر داد.
مسلمانان بخش شرقی ایالت ماساچوست به هنگام ظهر در انجمن اسلامی مرکز فرهنگی بوستون گردهم آمدند تا شانه به شانه هم به نماز بایستند؛ در‌حالی‌که جمعیتی از مسیحیان، یهودیان و پیروان بی‌دینی آنان را به نظاره نشسته بودند.
اسلام‌ستیز مشهوری که با مطالعه قرآن مسلمان شد
«دنیل استریچ»، سیاستمدار سوئیسی که به خاطر تلاش فراوان برای ممنوع کردن ساخت مناره در این کشور شهرت دارد، اکنون چند سالی است که خود به دین مبین اسلام مشرف شده است.
دوازدهمین دوره آموزش و تربیت مربی قرآن کریم به همت شعبه دارالقرآن آستان مقدس حسینی در اندونزی در شهر «جاکارتا»، پایتخت این کشور آغاز شد.
واکنش صلح‌جویانه مسجد بیرمنگام به تظاهرات اسلام‌ستیزان
مسجد مرکزی بیرمنگام در پاسخ به تظاهرات راستگرایان اسلام‌ستیز و افراط‌گرا، در مراسمی از شهروندان انگلیسی به صرف چای پذیرایی کرد تا همگان را به صلح و اتحاد دعوت کند.
حمله به بانوی محجبه در لس‌آنجلس آمریکا
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
یک مرد آمریکایی در لس‌آنجلس با ناسزاگویی و حمله به بانوی محجبه باعث مجروح شدن او از ناحیه سر شد.
اخراج یک مبلغ مسلمان سوییسی توسط فرانسه
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۰
فرانسه یک فعال و مبلغ مسلمان اهل سوییس را اخراج کرد.
شورای ناحیه سالیسبوری در جنوب استرالیا با ساخت مسجد و یک گورستان برای جامعه شیعیان این ناحیه موافقت کرد.
محکومیت خواننده انگلیسی به یکسال حبس در پی بی‌احترامی به اذان
یک خواننده و دی جی انگلیسی که برای اجرای برنامه ای به تونس سفر کرده بود، پس از بی احترامی به اذان و استفاده از آن در ریمکس خود، از سوی مقامات قضایی این کشور به یک سال حبس محکوم شد.