با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
قدیمی‌ترین مسجد «ونکوور» کانادا در هوای سرد زمستان، پناهگاه شبانه برای کسانی‌ است که نیاز به سرپناه دارند و در خیابان‌ها مانده‌اند.
بنیاد خیریه قطر بیش از ۵۰ نسخه از «مصحف بصیرت» که نسخه دیجیتال قرآن کریم به خط بریل است، به نابینایان این کشور اهدا کرد.
مجلس نمایندگان آمریکا در گزارشی که به تازگی از حالت محرمانه خارج شده است، اعلام کرد که ادوارد اسنودن نه تنها در گذشته با آژانس‌های اطلاعاتی روسیه در ارتباط بوده بلکه هنوز هم این ارتباطات ادامه دارد.
یکصدونهمین نشست فرهنگ مهدوی
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳
موسسه فرهنگی موعودعصر یکصدونهمین نشست ازسلسله نشست های فرهنگ مهدوی را با موضوع «سلوک خانوادگی مهدی یاوران» برگزار می کند.
طرح نسخه‌برداری الکترونیکی از صفحات نسخ خطی اسلامی موجود در کتابخانه دانشگاه «میشیگان» ایالات متحده آمریکا به پایان رسید.
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۹
وزارت اوقاف و امور اسلامی مراکش از ساخت 195 مسجد طی سال 2016 در سراسر این کشور خبر داد.
دانشجوی تازه‌مسلمان و رئیس انجمن اسلامی دانشگاه ایالتی تنسی(ETSU) آمریکا، توصیف ساده و زیبای قرآن کریم از خداوند را عاملی برای تشرف خود به دین مبین اسلام عنوان کرد.
مسابقات قرائت قرآن کریم ویژه نوجوانان به همت «جمعیت اهل بیت(ع)» گرجستان، در شهر «تفلیس» پایتخت این کشور برگزار شد.
دولت اوکراین، مالکیت بزرگترین بانک این کشور را برای کنترل بحران مالی آن بر عهده خواهد گرفت.
بیش از دو هزار ترجمه انگلیسی قرآن کریم به مناسبت 18 دسامبر(روز جهانی زبان عربی) در شهر «لندن»، پایتخت انگلستان توزیع شد.
دولت اسپانیا قرار است پس از حدود 70 سال، کاربرد «ساعت زمانی نازی‌ها» را متوقف کند.
اوا بارتلت، خبرنگار کانادایی، در جریان کنفرانسی خبری ضمن پرده برداشتن از دروغ‌پردازی‌های رسانه‌های غربی در سوریه، گفت اگر واقعیت در این کشور منعکس می‌شد، اوضاع تا این حد وخیم نمی‌شد.
رئیس پیشین ستاد کل نیروهای مسلح انگلیس اعلام کرد که غرب باید به شکست خود در سوریه اذعان کند.
: مرکز اسلامی «حضرت مریم(س)» در شهر «شوگرلند» ایالت تگزاس آمریکا به مناسبت میلاد نبی اکرم(ص) برنامه‌ای را تحت عنوان «امت واحده» با حضور مدعوانی از مدارس ادیان مختلف این شهر برگزار کرد.
با دعوت کرسی ایران‌شناسی دانشگاه دولتی ایروان از رایزنی فرهنگی کشورمان در ارمنستان براي برپایی دوره اسلام‌شناسی، اولین نشست این دوره با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه دولتی ایروان برگزار شد.
یک روزنامه نگار آرژانتینی به نام ادواردو فیبو، در گزارشی به وعده های دروغ غرب درباره کمک مالی و سیاسی به لیبی از جمله آزاد کردن دارایی های هنگفت بلوکه شده این کشور، در ازای براندازی قذافی پرداخت.
۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۲
بشاره واکیم، کارگردان و بازیگر مسیحی مصری در قاهره متولد شد، او در زمان حیات به حفظ قرآن همت گماشت و بعدها تفاسیر قرآنی را نیز مطالعه کرد.
بنیاد مطالعات اسلامی روسیه مجموعه کتاب‌های اسلامی را در قالب مجموعه‌ای با عنوان «مذهب در جهان معاصر» به زبان روسی چاپ و منتشر کرد.
«وحیدالدین خان»، اندیشمند مسلمان هندی در مطلبی نوشت: دین مبین اسلام زنان را از لحاظ جایگاه، حقوق و نتیجه اعمال در دنیا و آخرت با مردان برابر می‌داند.
مسجد شهر «پراویدنس» در ایالت «رود‌آیلند» آمریکا میزبان برگزاری کارگاه خصوصی برای بررسی حقوق مشروع مسلمانان و پناهجویان بود.