تظاهرات ‌ضد اسلامی‌ EDL در لندن+عکس
تظاهرات ‌ضد اسلامی‌ EDL در لندن+عکس
یک هزار نفر از راست گرایان افراطی انگلیس با برپائی تظاهراتی در لندن خواستار شدت یافتن فشارها بر مسلمانان در این کشور شدند.
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب: 1576
به گزارش «آرماگدون» ، رویترز اعلام کرد: در حدود یک هزار نفر از راست گرایان افراطی با سردادن شعارهایی علیه مسلمانان خواستار افزایش فشارهای دولت دیوید کامرون بر آنها شدند.
کشته شدن یک کهنه سرباز در لندن که چهارشنبه هفته گذشته رخ داد موجب شده تا افراطیون انگلیسی فرصتی مناسب برای حمله به مسلمان پیدا کنند از همین رو درصدد هستند تا با فشار بر دولت، محدویدت های موجود برای مسلمانان را در بریتانیا افزایش بدهند.
در همین رابطه برخی خبرگزاری های از بازداشت یک فرد دیگر در ارتباط با حادثه چهارشنبه گذشته که در آن یک سرباز ۲۵ ساله به دست دو جوان سیاه پوست به قتل رسید خبر می دهند. بدین ترتیب شمار بازداشت شدگان در ارتباط با این حادثه به ۱۰ نفر می رسد.
تظاهر کنندگان که از طرفداران حزب "لیگ دفاع انگلیس" (EDL) در مقابل محل سکونت دیوید کامرون در لندن دست به تظاهرات زدند.
بخشی قابل توجهی از مسلمانان حاضر در لندن را افرادی تشکیل می دهند که از کشورهای پاکستان و افغانستان و برخی کشورهای آفریقایی به انگلیس مهاجرت کرده اند یعنی کشورهایی که طالبان و القاعده نفوذ زیادی در آنها دارند، بنابراین این فرض محال نیست که برخی از این افراد مهاجر دارای روحیات و تفکرات افراطی و سلفی باشند. البته دستگاه های امنیت انگلیس کاملا از این موضوع اطلاع دارند و شاید صدور مجوز برای حضور این افراد در بریتانیا با اهداف خاصی انجام می شود که یکی از آنها استفاده از چهره های افراطی مسلمان برای ضربه زدن به مسلمانان کل جهان باشد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : مهر