انتقاد مسئولان ۷۰ شهر فرانسه به سیاست های اسلام ستیزانه دولت مکرون
انتقاد مسئولان ۷۰ شهر فرانسه به سیاست های اسلام ستیزانه دولت مکرون
مسئولان ۷۰ شهر فرانسه نسبت به سیاست های اسلام ستیزانه دولت «امانول مکرون» انتقاد کردند و نسبت به وخامت وضعیت این کشور هشدر دادند.
يکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب: 7011
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از عربی ۲۱، مسئولان ۷۰ شهر مختلف در فرانسه در نامه ای به سیاست های دولت «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه که اسلام و مسلمانان را هدف قرار داده است، انتقاد کردند و اعلام کردند: این سیاست ها فرانسه را به سمت فاشیسم می کشاند.
مسئولان این ۷۰ شهر در نامه ای اعلام کردند: دولت فرانسه به آزادی بیان و جمعیت ها و انجمن ها حمله می کند، به جای این‌که راه مبارزه با تروریسم را بازنگری کند.
در این نامه آمده است: حمله علیه مسلمانان هجمه به شهروندان فرانسوی به شمار می آید. دولت از حملات مسلحانه به عنوان ابزاری برای سرزنش مسلمانان استفاده می کند.
این مسئولان اعلام کردند: تحولات اخیر در کشور به عنوان بهانه ای برای تحت فشار قرار دادن مسلمانان و انجمن های اسلامی است.
مسئولان این ۷۰ شهر فرانسه در نامه خود با اشاره به تعطیلی جمعیت امدادی «برکت سیتی» و« جمعیت ضد اسلام هراسی فرانسه» اعلام کردند: تعطیلی این جمعیت ها درحالی است که این جمعیت ها هیچ ارتباطی با حادثه کشته شدن معلم فرانسوی ندارند.
در این نامه تاکید شده است: اقدامات دولت فرانسه نژادپرستانه و مغایر با قانون اساسی است. هرگز ما دست بسته نمی نشینیم درحالی که دولت فرانسه غرق در فاشیسم می شود.
این مسئولان اعلام کردند: آنچه با نام سکولاریسم انجام می شود، در واقع برخورد نژادپرستانه و غیر انسانی با شهروندان مسلمان است.
مسئولان این ۷۰ شهر فرانسه با هشدار نسبت به وخامت وضعیت این کشور اعلام کردند: وضعیت در فرانسه خطرناک است. باید این وسواس علیه مسلمانان و اسلام پایان یابد. زیرا کشور را به سمت فاشیسم می کشاند.
Share/Save/Bookmark