ضرب و شتم پرستار مسلمان در انگلیس
ضرب و شتم پرستار مسلمان در انگلیس
پرستار شهرستان «استافوردشر» انگلیس فقط به خاطر مسلمان‌بودن هدف حمله فیزیکی دردناک از ناحیه صورت قرار گرفت.
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب: 5889
 به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری «Carbonated.tv»، «جیک هامرسلی»، مرد ۲۵ ساله انگلیسی به خاطر پاره‌کردن حجاب یک پرستار ۲۹ ساله مسلمان و ضرب و شتم او بازداشت شد.
این مرد تلاش کرد که روسری این پرستار را دور گردنش بپیچد و او را خفه کند و وقتی او تلاش کرد از خود دفاع کند با مشت به صورتش کوبید که سبب شکاف بینی و نیز کبودی گردنش شد.
فرد مهاجم که سه مرد دیگر او را همراهی می‌کردند، قبل از حمله شروع به اهانت لفظی کرده بود و وقتی پرستار مسلمان تلاش کرد که با پسرش تماس بگیرد، یکی از آن‌ها تلفنش را گرفت و سپس هامرسلی به او حمله‌ور شد.
این مرد اسلام‌ستیز به اتهام حمله به خاطر تعصب دینی، ضرب و شتم و ایجاد هراس نژادی، مجرم شناخته شد.
قاضی این پرونده اعلام کرد که پرستار ۲۹ ساله بسیار ترسیده و به خانه برادرش فرار کرده در حالیکه می‌لرزیده و گریه می‌کرده است. او یک پرستار است و عازم محل کارش برای مراقبت از یک خانم بوده است.
از میان این ۴ مهاجم فقط فرد ضارب بازداشت شد و سه مرد دیگر پس از فریاد کمک‌خواهی پرستار مسلمان از صحنه گریختند. یکی از بستگان زن به کمکش آمد، مردم به او کمک کردند و او به خانه برادرش رفت.
در نهایت، فرد ضارب به ۴۰ هفته زندان محکوم شد.
صاحب‌نظران معتقدند مجازات همه عاملان این حملات لازم است در غیر این صورت آنان با خیال راحت و بدون نگرانی از پیگیری قانونی، با شدت بیشتری به کارهای خود ادامه می‌دهند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان