انتشار «نماز جمعه به زبان ساده» در فیلادلفیا
انتشار «نماز جمعه به زبان ساده» در فیلادلفیا
کتاب «نماز جمعه و اعیاد اسلامی به زبان ساده» به قلم امین نذاری، نویسنده مسلمان آمریکایی در شهر فیلادلفیا با هدف تسهیل یادگیری اصول اسلام برای تازه‌مسلمانان منتشر شد.
يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۳
کد مطلب: 6348
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری finalcall ؛ امین نذاری، بنیانگذار جنبش اسلام در آمریکا (IAM) در سال ۲۰۰۸ و مدیر موسسه توانمندسازی مسلمانان درباره کتاب جدید خود گفت: از آنجایی که روز جمعه در زندگی مسلمانان بسیار حائز اهمیت است، ما باید بدانیم چگونه از این روز بیشترین بهره‌مندی را داشته باشیم.
این کتاب که حدود صد صفحه است نه تنها مسائل مربوط به نماز جمعه را به زبان ساده بیان می‌کند بلکه اطلاعاتی نیز در مورد دو عید فطر و قربان ارائه می‌دهد.
انتشار این کتاب در فیلادلفیا که جمعیت مسلمان زیادی دارد و قرار است اعیاد مسلمانان در تقویم مدارس این شهر به رسمیت شناخته شود، به معلمان و کارکنان مدارس کمک می‌کند تا با مراسم دانش‌آموزان مسلمان آشنا شده و برخورد آگاهانه‌تری نسبت به این مناسبت‌ها داشته باشند.
یکی دیگر از نکات ارزنده این کتاب تشویق مسلمانان برای شرکت در مراسم نماز جمعه است که به عقیده نویسنده باید در جدول برنامه‌های هفتگی مسلمانان قرار بگیرد.
کتاب بعدی امین نذار با عنوان «تکالیف ماه رمضان به زبان ساده» نیز به زودی منتشر خواهد شد.
Share/Save/Bookmark