مقابله دانشجویان مسلمان دانشگاه مموریال کانادا با اسلام هراسی از طریق آموزش
مقابله دانشجویان مسلمان دانشگاه مموریال کانادا با اسلام هراسی از طریق آموزش
انجمن دانشجویان مسلمان در دانشگاه مموریال نیوفاندلند در شهر سینت جانز مبارزه با اسلام هراسی از طریق آموزش را در دستور کار خود قرار داده است.
پنجشنبه ۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب: 7078
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « vocm»، انجمن دانشجویان مسلمان در دانشگاه مموریال نیوفاندلند در شهر سینت جانز مبارزه با اسلام هراسی از طریق آموزش را در دستور کار خود قرار داده است.
اعضای این انجمن می گویند که یکی از راههای مقابله با اسلام هراسی توسط انجمن دانشجویان مسلمان در دانشگاه مموریال ، آموزش است.
«جانات نوید» عضو انجمن دانشجویان مسلمان در دانشگاه مموریال نیوفاندلند که سه سال است در ایالت نیوفاندلند و لابرادور کانادا زندگی می کند در این باره می گوید: قبل از همه گیری کرونا ما به طور منظم رویدادهایی را برای آموزش مردم در مورد دین اسلام برگزار می کردیم اما از سال گذشته شرایط متفاوت شده است.
وی افزود: اگرچه نمی توانیم دوره های خود را به صورت حضوری برگزار کنیم اما در شبکه های اجتماعی بسیار فعال هستیم و خوشحال می شویم بتوانیم با افراد صحبت کنیم و تصورات غلطی که در ذهن آنها در مورد اسلام و مسلمانان وجود دارد را پاک کنیم.
نوید گفت: کلمه اسلام به معنای واقعی کلمه به معنای صلح است و ما می خواهیم این مفهوم را برای شهروندانی که در اینجا زندگی می کنند روشن کنیم.
وی تصریح کرد که اگرچه شیوع ویروس کرونا موجب کندی برنامه ها شده است اما آموزش برای مقابله با اسلام هراسی از طریق انجمن دانشجویان مسلمان در دانشگاه مموریال نیوفاندلند همچنان ادامه می دهند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان