استقبال مسلمانان از حکم دادگاه فلوریدا علیه یک اسلام هراس آمریکایی
استقبال مسلمانان از حکم دادگاه فلوریدا علیه یک اسلام هراس آمریکایی
شورای روابط اسلامی- آمریکایی از حکم یازدهمین دادگاه تجدید نظر برای تایید رد شکایت فعال راستگرای اسلام هراس علیه این شورا استقبال کرد.
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۷
کد مطلب: 7014
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « prnewswire»، شورای روابط اسلامی- آمریکایی (CAIR) که بزرگترین سازمان حمایت از حقوق مدنی و مسلمانان در آمریکا است از حکم یازدهمین دادگاه تجدید نظر برای تایید رد شکایت «لورا لومر» ، فعال راستگرای ضد مسلمان و شرکت وی تحت عنوان «Media Illoominate » علیه شورای روابط اسلامی-آمریکایی استقبال کرد.
شورای روابط اسلامی آمریکایی اعلام کرد که هزینه های حقوقی خود را از این فرد اسلام هراس دریافت می کند.
سال گذشته دادگاه منطقه ای درخواست شورای روابط اسلامی آمریکایی فلوریدا برای رد شکایت لومر را مورد بی توجهی قرار داد.
لومر ادعا کرده بود كه شورای روابط اسلامی آمریکایی توییتر را ترغیب كرده است تا دسترسی این نامزد ناموفق اسلام هراس در انتخابات كنگره را به این رسانه اجتماعی قطع کند.
دادگاه تجدید نظر اعلام کرد که درخواست شورای روابط اسلامی آمریکایی پذیرفته است و لومر حق قانونی برای ادامه استفاده از حساب خود در توییتر را نداشته است.
در این حکم آمده است: لورا لومر یک اسلام هراس است و تمام هدف او از شکایتش آزار و اذیت شورای روابط اسلامی آمریکایی فلوریدا به دلیل داشتن جسارت برای حمایت از حقوق مسلمانان بوده است و شکست او یک پیروزی برای مسلمانان ، حقوق مدنی و حاکمیت قانون محسوب می شود.
Share/Save/Bookmark