کانادا دنباله روی سیاست های اسلام هراسانه آمریکا
گلوبال ریسرچ گزارش داد:
کانادا دنباله روی سیاست های اسلام هراسانه آمریکا
کانادا در قتل عام با آمریکا همکاری می کند و دنباله روی سیاست های اسلام هراسانه وی است.
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۱
کد مطلب: 5359
به گزارش «آرماگدون» ، پایگاه خبری گلوبال ریسرچ در گزارشی نوشت: بهتر است در مورد کشتار مسلمانان در عبادتگاهشان در شهر کبک صادقانه سخن بگوییم. اسلام هراسی در شمال آمریکا نتیجه انسان تلقی نکردن (انسان زدایی) مسلمانان است. انسان زدایی از سیاست های آمریکا و ناتو بر آمده است. ائتلاف به رهبری آمریکا با بمباران غیرنظامیان کشورهای اسلامی از مسلمانان انسان زدایی می کند. این ائتلاف از مسلمانان با شکنجه آنها در زندان های ابوغریب و گوانتانامو انسان زدایی می کند. اقدامات غیر قانونی علیه مردم بی گناه و به ویژه زنان و کودکان، کل این گروه ها را از انسانیتشان محروم می کند. این انسان زدایی از مسلمانان عمدی است.
همکاری کانادا با سیاست های دولت آمریکا در جنگ های بی دلیل در کشورهای اسلامی تردید این کشور را نسبت به اسلام را نشان می دهد. کانادا در قتل عام با آمریکا همکاری می کند.
پنج مرد مسلمان در کانادا طی سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ تحت گواهینامه های امنیتی کانادا بازداشت، و زندانی شدند و پس از چند سال همگی آنها آزاد شدند چرا که دولت بارها و بارها آنها را به دادگاه برده بود. هیچ مدرک کافی برای ادامه حبس آنها در زندان وجود نداشت. در این دوره زندگی این مردان و خانواده های آنها به شدت آسیب دید.
اسلام هراسی در آمریکا و سیاست های دولت کانادا کاشته شده است. اسلام هراسی در آمریکا و کانادا کاشته شده زیرا با هدف استفاده تاکتیکی از منابع کشورهای عمدتا مسلمان صورت می گیرد.
لازم به ذکر است که هفته گذشته یک فرد مسلح به مسجدی در شهر کبک کانادا یورش برد و شش نمازگزار را به قتل رساند. در بازجویی های به عمل آمده توسط پلیس کانادا، وی خود را طرفدار «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و «مارین لوپن» سیاستمدار افراطی فرانسوی و حامی نظرات آنها علیه مسلمانان دانسته بود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان