اخراج اهانت کننده به مسافران مسلمان از هواپیما
اخراج اهانت کننده به مسافران مسلمان از هواپیما
درحالی که در بیشتر کشورهای غربی مسافران مسلمان به دلایل واهی از جمله حجاب، در معرض تهدید به اخراج هستند، اما این‌بار شرکت هواپیمایی «ایرلیگاس» ایرلند مسافری را به دلیل رفتار اهانت‌آمیز علیه دو مسلمان در پرواز به مقصد برلین اخراج کرد.
سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب: 5052
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری «joe»، خدمه هواپیمای شرکت «ایرلیگاس» از «دوبلین»، پایتخت ایرلند به مقصد برلین مسافری را به دلیل رفتار اهانت‌آمیز نسبت به دو مسافر مسلمان این هواپیما اخراج کرد.
خالد وفیق کامل، یکی از مسافران مسلمان این پرواز گفت: قبل از پرواز یکی از مسافران رفتار توهین‌آمیزی نسبت به دو مسافر مسلمان نشان داد و خدمه هواپیما با عکس‌العمل فوری، وی را اخراج کردند.
وی گفت:‌ به عنوان یک مسلمان لازم می‌دانم از خلبان این هواپیما، کاپیتان اوشی و سایر خدمه‌های آن به دلیل احترام گذاشتن و حفظ امنیت افراد تشکر کنم.
کامل در صفحه فیس‌بوک خود با ارسال این حادثه از شرکت ایرلیگاس تشکر کرد و نوشت: اگر افراد زیادی علیه تبعیض نژادی مقابله کنند، مسلما دنیای بهتری خواهیم داشت.
این شرکت در پاسخ نوشت: از اینکه چنین اتفاقی افتاد متأسف هستیم ولی خوشحالیم خدمه هواپیما به خوبی توانست اوضاع را کنترل کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا