آموزش نحوه واکنش به اسلام‌ستیزی در آمریکا
آموزش نحوه واکنش به اسلام‌ستیزی در آمریکا
شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی (CAIR-Washington) واشنگتن برنامه‌ای را به‌منظور آموزش مداخله‌گری مؤثر و صحیح در هنگام وقوع حوادث اسلام‌ستیزانه برای شهروندان آمریکا برگزار می‌کند.
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷
کد مطلب: 6349
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری iexaminer، این برنامه که شنبه (۲۳ دی) از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۳ به وقت محلی در شهر سیاتل (Seattle) برگزار خواهد شد، به شهروندان آموزش می‌دهد چگونه هنگام وقوع حوادث اسلام ستیزانه مداخله‌ای مؤثر و ایمن داشته باشند.
زهرا بیلو، وکیل حقوق شهروندی و مدیر شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی بخش سان فرانسیسکو (San Francisco) مدیریت این برنامه را بر عهده دارد.
همچنین در این برنامه اطلاعاتی در مورد افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان و اسلام‌هراسی در سراسر آمریکا ارائه خواهد شد.
جسمین سامی، مدیر حقوق شهروندی شورای واشنگتن در این باره گفت: ما گزارش هایی از جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان داشتیم که در آن هیچ کس مداخله نداشته و از قربانی دفاع نکرده است.
وی افزود: بسیاری از شهروندان آمریکایی دوست دارند بدانند چگونه می‌توانند به بهترین وجه در این حوادث به قربانی کمک کنند و این برنامه فرصتی برای آن‌ها است تا روش دفاع از حق را به شیوه‌ای مؤثر و ایمن بیاموزند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا