حذف بخش موهن به اسلام از نماهنگ خواننده آمریکایی
حذف بخش موهن به اسلام از نماهنگ خواننده آمریکایی
به دنبال تشکیل کمپین اعتراض به توهین خواننده آمریکایی به لفظ جلاله «الله»، وی بخش موهن به اسلام را از نماهنگ خود حذف کرد.
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب: 2433
به گزارش «آرماگدون» ، یکی از شهروندان مسلمان ساکن انگلستان پس از پخش نماهنگ خواننده آمریکایی، با انتشار مطلبی در صفحه فیسبوک، مسلمانان را به حضور در کمپین اعتراض به استفاده از لفظ جلاله «الله» دعوت کرد.
پس از انتشار این مطلب در شبکه‌های مجازی، طی یک‌ روز بیش از چهارهزار شهروند در این کمپین شرکت کردند و از یوتیوب خواستند تا هرچه سریع‌تر نماهنگ مربوط به این خواننده موهن را حذف کند. طی روزهای اخیر تعداد امضاکنندگان به چهل‌هزار نفر رسید و خواننده آمریکایی با مشاهده افزایش معترضان، دیروز، نهم اسفندماه، به‌ ناچار،بخش موهن را از کلیپ خود حذف کرد.
در نماهنگ این هنرمند آمریکایی که دوره مصر باستان را به تصویر می‌کشد، یکی از بازیگران گردنبندی بر گردن داشت که بر روی آن لفظ جلاله «الله» نوشته شده بود؛ این شخصیت به دلیل ایفای نقش منفی این نماهنگ، در پایان می‌سوخت و تبدیل به خاکستر می‌شد و لفظ جلاله نیز همراه با وی آتش می‌گرفت؛ ولی پس از اعتراضات و تغییراتی که در نماهنگ داده شد، گردنبند از نماهنگ به صورت کامل حذف شده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا