شیخ یاسر عبدالله الصالح
شیخ یاسر عبدالله الصالح
 
ربوده شدن یک روحانی شیعه در فرودگاه بحرین
منابع خبری محلی در بحرین اعلام کردند؛ نیروهای امنیتی فرودگاه بین‌المللی بحرین یکی از روحانیون شیعه را که در حال بازگشت از کربلای معلی بود ربوده بازداشت وی را انکار کردند.
يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۶
کد مطلب: 2173
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از صوت المنامه، ‌منابع خبری محلی در بحرین اعلام کردند که نیروهای امنیتی این کشور شیخ یاسر عبدالله الصالح از روحانیون شیعه را ربوده‌اند.
این منابع تأکید کردند که شیخ یاسر عبدالله الصالح روز جمعه پس از اتمام زیارت اربعین در بازگشت به کشورش وارد فرودگاه بین المللی بحرین شد اما نیروهای امنیتی تنها با این دلیل که وی از کربلا به کشورش بازگشته است وی را بلافاصله دستگیر و به محل نامعلومی منتقل کردند.
خانواده وی اعلام کردند که پس از مفقود شدن شیخ یاسر عبدالله الصالح در فرودگاه و قطع شدن تماس آنان با وی، به نیروهای امنیتی مراجعه و در خصوص سرنوشت او از آنان سؤال کردند که آنان نیز در پاسخ اظهار بی‌اطلاعی کرده مدعی شدند که در خصوص این شخص هیچ اطلاعاتی در دست ندارند.
خانواده الصالح با بیان نگرانی خود از احتمال شکنجه وی به دست نیروهای امنیتی آل‌خلیفه تأکید کردند در صورت بروز هرگونه مشکل برای یاسر عبدالله الصالح رژیم آل‌خلیفه مسئول مستقیم آن خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : اسلام تایمز