حمله اسلام ستیزان به بانوان محجبه در فرانسه
۱
حمله اسلام ستیزان به بانوان محجبه در فرانسه
اسلام‌ستيزان فرانسوی كه اخيراً با حمله به بانوان مسلمان، آن‌ها را وادار به برداشتن حجاب خود می‌كنند، در اقدامی ديگر، با حمله به يك زن محجبه و فرزندش در شهر «اورلئان» اين كشور، لكه ننگ ديگری بر كارنامه نژادپرستی خود افزودند.
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۵۹
کد مطلب: 1624
به گزارش «آرماگدون» ، يك زن محجبه به همراه دخترش ديروز، توسط اسلام‌ستيزان در ناحيه «سن- ژان - دو بری»(Saint-Jean-de-Braye) واقع در شهر «اورلئان» در مركز فرانسه مورد حمله قرار گرفت.
اسلام‌ستيزان با حمله به اين بانوی مسلمان در پاركينگ يك فروشگاه، وی و دخترش را به خاطر داشتن حجاب مورد ضرب و شتم قرار دادند و به آنان اهانت كردند.
«نبيل النصری»، رئيس جمعيت مسلمانان فرانسه، با حضور در ميان مسلمانان صحت اين خبر را تأييد و از آن ابراز تأسف كرد.
كميته مبارزه با اسلام‌هراسی در فرانسه(CCIF) نيز اعلام كرد: دادخواستی از سوی قربانی اين حادثه تنظيم شده كه اين كميته مسئوليت رسيدگی به آن را به عهده گرفته است.
گفتنی است، افزايش اقدامات اسلام‌ستيزانه از آغاز سال ۲۰۱۳ در فرانسه به تازگی با هدف گرفتن بانوان محجبه شكل ديگری به خود گرفته است.
هفته گذشته نيز اسلام‌ستيزان با حمله به يك بانوی محجبه باردار در «ارژانتوی»، حجاب اين زن مسلمان را به زور از سرش كشيده و با ضرب و شتم بی‌رحمانه وی، در نهايت جنين چهارماهه‌اش را به كشتن دادند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : الکنز
 


سعید
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۲۰:۲۶:۴۱
سگهای کافر بی همه چیز..
درود بر زنان مسلمان و محجبه دنیا..